Tańcula stoczy rewanż na FAME 19!? Były rywal zgłasza gotowość do walki!

fot. FAME | Youtube
Opublikowane 2 sierpnia 2023, 11:26
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Niezgodne informacje co do występu Krzysztofa Włodarczyka na FAME 19 zostały podane przez samą federację, jak i promotora zawodnika. Pojawił się już chętny na zastąpienie go w walce z Tańculą!

Angaż „Diablo” przez FAME MMA odbił się szerokim echem. Wielu sportowców przed nim pojawiało się w świecie freak fightów, niemniej nie tak utytułowanych. Były bokser dzierżył już pasy WBC oraz IBF i o ile mówiło się o jego występie w mieszanych sztukach walki, o tyle raczej wspominano sportowe organizacje, a przede wszystkim KSW.

Debiut Włodarczyka zaplanowany został na 2 września i galę FAME 19. Wczoraj jednak Internet obiegła informacja o tym, że do walki z Tańculą może nie dojść. To zasugerował Andrzej Wasilewski, promotor zawodnika. Sam Arek twierdzi, że do pojedynku i tak dojdzie.

Alan Kwieciński chętny zastąpić Diablo!

Gotowość do zastąpienia „Diablo” wyraził inny freak fighter FAMEAlan Kwieciński. Gwiazdor programu Warsaw Shore debiutował w organizacji właśnie walką z Tańculą, którą przegrał jednogłośną decyzją sędziów. Od jakiegoś czasu wspominał, że byłby chętny na ponowne spotkanie z aktorem:

Zgłaszam gotowość za Krzysztofa „Diablo” Włodarczyka. Arkadiusz Tańcula robimy ten rewanż? Fame MMA co Wy na to?

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO