Ferrari odpalił wiatraki! Zaatakował Tańculę na face-to-face! [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 3 sierpnia 2023, 09:07
przez Przemek Krautz
8
25
4 komentarze

Za nami cage poprzedzający galę FAME 19. Podczas programu poznaliśmy zmiany na karcie walk, jakie zaszły po ogromnym zamieszaniu.

Początkowo w main evencie walczyć miał Krzysztof Włodarczyk, jednak już po ogłoszeniu jego debiutu, postanowił się wycofać. Na jego miejsce wskoczył Amadeusz Roślik, który zawsze wzbudza ogromne zainteresowanie wśród fanów freak fightów.

„Ferrari” atakuje Tańculę

Roślik zmierzy się z Arkadiuszem Tańculą i jak się okazuje, pomiędzy zawodnikami jest sporo złej krwi. Amadeusz już wcześniej wbijał szpilki w „Aroya”, a teraz będzie miał okazję wyjaśnić z nim wszystko w klatce podczas gali, która odbędzie się 2 września w Krakowie.

Panowie mieli już okazję stanąć po raz pierwszy twarzą w twarz, a „Ferrari” bez zastanowienia wyprowadził ciosy, kiedy tylko rywal się do niego zbliżył. Freak fighter odpalił swoje wiatraki, które mogliśmy już oglądać wielokrotnie, jednak nie trafił nimi Tańculi, który natychmiast cofnął się, unikając pięści Amadeusza.

„Aroy” nawet nie ruszył w stronę przeciwnika, natomiast ochrona miała spory problem z uspokojeniem „Ferrariego”, który za wszelką cenę próbował się wyrwać. Nagranie z całego zajścia znajdziesz poniżej:

Kto wygra walkę?

Loading ... Loading ...

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
8
25
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
Tańcula bardzo mocno o Ferrarim! „To mitoman. Wkręcił sobie, że mnie nienawidzi” – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
1 miesiąc temu

[…] Jego miejsce zajął Amadeusz „Ferrari”, który znany jest z „medialnego poddymiania„. Na Instagramie Roślika natychmiast zaczęły pojawiać się story, w których ten zaznacza, że od dawna chciał wyjaśnić Tańculę w klatce. Ich wcześniejsze wypowiedzi o sobie nawzajem nie zwiastowały tak potężnego konfliktu, jaki zdaje się między nimi być. Można to było zobaczyć na wczorajszym programie CAGE, gdzie „Ferrari” zaatakował „Aroya”. […]

Aro
Aro
1 miesiąc temu

Jaki z niego ferrari hahah to zwykła panda🤣🤣🤣

trackback
Tańcula zapowiada czystki w FAME! „Takich ludzi trzeba się pozbyć z Internetu” – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
1 miesiąc temu

[…] Pierwotny plan na najbliższy event Fame MMA zakładał potyczkę Arka z Krzysztofem Włodarczykiem. „Diablo” jednak wycofał się z pojedynku, co mocno skomentował między innymi prezes federacji, Krzysztof Rozpara. W zastępstwie za boksera Tańculę zestawiono z Amadeuszem „Ferrarrim”, który zaatakował rywala na jednym z programów. […]

trackback
Tańcula zainspirowany Stanowskim! Planuje materiał o Ferrarim! „On jest gorszy niż Janoszek” – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
1 miesiąc temu

[…] jaki zdaje się między nimi być. Można to było zobaczyć podczas programu CAGE, gdzie „Ferrari” zaatakował „Aroya”. Tańcula przyznał, że nie da sobie wejść na głowę i zapowiedział, że będzie […]

WIDEO