Ferrari z rekordowymi zarobkami w FAME? „Największy kontrakt w historii polskiego MMA”

Fot. FAME
Opublikowane 3 sierpnia 2023, 09:27
przez Przemek Krautz
1
5
Brak komentarzy

Amadeusz Roślik, który jest jedną z największych gwiazd freak fightów, stwierdził że podpisał rekordowy kontrakt, jeśli chodzi o polskie MMA.

„Ferrari” to zawodnik, który zawsze wzbudza ogromne emocje. Świetnie bowiem czuje się przed kamerami, a na konferencjach potrafi prowokować swoich rywali i wbić szpilki tak, by kibice nie mogli doczekać się konfrontacji w klatce.

Zawodnik FAME z rekordowym kontraktem?

Ma już za sobą wiele głośnych pojedynków, teraz w main evencie FAME 19 zmierzy się z Arkadiuszem Tańculą. Jest to mocno niespodziewane zestawienie, gdyż początkowo rywalem „Aroya” miał być Krzysztof Włodarczyk, jednak wycofał się z walki.

Co ciekawe, przy okazji ostatniego wywiadu po wczorajszym programie cage „Ferrari” stwierdził, że podpisał największy kontrakt w historii polskiego MMA. Ciężko jednak brać słowa freak fightera na poważnie, kiedy pod uwagę weźmie się gigantyczne gaże, jak za swoje walki mają zarabiać Mamed Khalidov, Michał Materla czy Mariusz Pudzianowski.

Dwóch z nich było bohaterami starcia, które zostało okrzyknięte najdroższą walką w Europie. Sam szef KSW potwierdził, że tylko za jeden pojedynek Mameda z Pudzianowskim gaże wyniosły łącznie kilka milionów złotych.

– Ja zarabiam kolosalne pieniądze. Podpisałem największy kontrakt w historii polskiego MMA. Nikt nie podpisał w historii polskiego MMA większego kontraktu.

Cały wywiad z Amadeuszem „Ferrarim” Roślikiem obejrzysz – TUTAJ

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
5
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO