Szeliga wyrzucony z Artnoxu! Menedżer potwierdza: „To było poniżej pasa. Decyzja była krótka i dynamiczna”

fot. YouTube
Opublikowane 10 sierpnia 2023, 10:34
przez Jakub Hryniewicz
78
8
2 komentarze

Ostatnia afera z udziałem Piotra Szeligi cały czas ciągnie się za freak fighterem. Oprócz wielu cierpkich słów, z którymi musi zmierzyć się „Szeli”, sytuacja kosztowała go także współpracę z Arturem Gwoździem.

Jeden z najpopularniejszych zawodników Fame MMA już na początku września po raz kolejny wejdzie do oktagonu. Popularny „Szeli” stoczy już 3. pojedynek w tym roku. Najpierw w styczniu po pechowej kontuzji rywala pokonał Marcina Wrzoska, a w maju został poddany przez narożnik w starciu z Michałem Pasternakiem.

Na FAME 19 Szeligę czeka rewanż z „Polish Zombie”. Pojedynek ten wisiał w powietrzu w zasadzie od czasu jego niefortunnego zakończenia. Zawodnicy spotkali się już na face to face, podczas którego Piotr został wygwizdany przez publiczność.

Afera ze związkiem „Szeliego” i żony byłego trenera freak fightera Rafała Antończaka, kosztowała Szeligę o wiele więcej. Artur Gwóźdź w rozmowie z Arturem Przybyszem został zapytany wprost, czy „pogonił Piotra z grupy Artnox”. Menedżer potwierdził zakończenie współpracy.

Tak, Piotr Szeliga nie jest już w Artnoxie. (…) To jest proste i logiczne, znasz mnie, mój charakter i zasady. Na pewne rzeczy można machnąć ręką, a na pewne nie. Tak było w tym przypadku. Chłopacy też dołożyli cegiełkę do tego ruchu, bo oddźwięk był negatywny w stosunku do Piotrka i jego zachowania.

Potem te zachowanie i dyskredytacja swojego trenera, to już było poniżej pasa i nie do zaakceptowania. O tym nie ma co rozmawiać, decyzja była krótka, szybka i dynamiczna.

Kto wygra w rewanżu na FAME 19?

Loading ... Loading ...

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
78
8
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
JAMES
JAMES
1 miesiąc temu

Essa

PIOTR
PIOTR
Reply to  JAMES
1 miesiąc temu

Piessa

WIDEO