Tańcula ostro o Polaku i Ferrarim: „Na backstage’u siedzieli obok siebie i się nie odzywali. Ja będę…”

fot. YouTube
Opublikowane 11 sierpnia 2023, 14:11
przez Jakub Hryniewicz
2
2
Jeden komentarz

Arkadiusz Tańcula już niebawem zmierzy się z Amadeuszem „Ferrarim”. Aktor zapowiedział, że konflikt zarówno z Roślikiem, jak i „Polakiem” traktuje bardzo na poważnie.

Początkowo na FAME 19 Tańcula miał zmierzyć się z Krzysztofem „Diablo” Włodarczykiem. Bokser wycofał się z pojedynku, a w jego miejsce wskoczył Amadeusz Roślik. Zarówno „Ferrari”, jak i Adrian Polański znaleźli się na Czarnej Liście Arka, który zapowiedział, że nie będzie pozwalał na wyzwiska rzucane w swoją stronę.

Tańcula mocno o Polaku i Ferrarim

Tańcula w wywiadzie, którego udzielił kanałowi FAME NEWS porównał to do konfliktu, który długo toczył się pomiędzy jego medialnymi przeciwnikami. Arek stwierdził, że w porównaniu do nich on nie będzie odgrywał roli. Freak fighter zapowiedział, że oponentom będzie wręcz potrzebna ochrona.

Ja od razu mówię, to nie jest tak, jak oni. Oni się ustawiali ze sobą i te walki, które tam mieli, to ja to pamiętam, widziałem jak to wyglądało na backstage’u. Siedzieli obok siebie i się nie odzywali. A włączały się kamery, to nagle się wyzywają i się biją.

U mnie tak nie ma. Jak ktoś ma ze mną konflikt, to jest to realny konflikt i zobaczysz, że jeden i drugi będzie chodził z grupą ochroniarzy. Gdzie ich zobaczę, będę z nimi jechał. Skończyły się takie żarty, jeżeli ktoś myśli, że będzie robił cyrk i mnie wyzywał… Za dużo „Natalka” powiedziała do mnie złych słów, żeby to wybaczyć. Jeżeli on myśli, że to jakiś performance, że on mnie zwyzywa i rzuci się z pięściami? Tak nie ma! Wypowiedział wojnę, a ja ją przyjmuje i normalnie będę go… Spotkam go na stacji benzynowej bez kamer to dostanie buta na … i mele na twarz.

Kto wygra walkę?

Loading ... Loading ...

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
2
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
Tańcula zainspirowany Stanowskim! Planuje materiał o Ferrarim! „On jest gorszy niż Janoszek” – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
1 miesiąc temu

[…] Wcześniejsze wypowiedzi zawodników FAME o sobie nawzajem nie zwiastowały tak potężnego konfliktu, jaki zdaje się między nimi być. Można to było zobaczyć podczas programu CAGE, gdzie „Ferrari” zaatakował „Aroya”. Tańcula przyznał, że nie da sobie wejść na głowę i zapowiedział, że będzie „jechał” z oponentem. […]

WIDEO