Czwartek, 18 Lipca, 2024

KSW 85: Czyżewska z pierwszą porażką! Succar wygrywa przez TKO

Opublikowane 19 sierpnia 2023, 19:43
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Pierwszą walką KSW 85 był pojedynek pań. W kategorii muszej niezwykle eksplozywna Wiktoria Czyżewska zmierzyła się z Sandrą Succar.

-> Odbierz bonusy na XTB KSW 85

Organizacja KSW powróciła do Nowego Sącza, gdzie kibice otrzymają aż dwie walki o mistrzowskie tytuły. W co-main evencie champion dywizji półciężkiej Ibragim Chuzhigaev zmierzy się z ciężko bijącym Bohdanem Gnidko. Po nich zaś dojdzie do unifikacji pasów wagi piórkowej. Miejscowy zawodnik Robert Ruchała stanie w szranki z Salahdinem Parnassem.

Kartę walk KSW 85 otworzyło starcie pań w kategorii muszej. Wiktoria Czyżewska z impetem weszła do polskiego MMA: zadebiutowała w październiku ubiegłego roku na gali TFL, gdzie już w 21 sekund rozbiła oponentkę. Zaledwie 2 miesiące później pojawiła się w KSW, gdzie w 72 sekundy skończyła rywalkę.

Sandra Succar wchodząc do klatki była starsza o 5 lat od Wiktorii, ale doświadczenie w zawodowym sporcie Libanka zadebiutowała w maju i już w 1. rundzie poddała oponentkę. Niecały miesiąc później wystąpiła we Francji, gdzie zwyciężyła przez jednogłośną decyzję sędziów. Przed kolejnym szybkim powrotem do klatki Succar była skazywana na pożarcie przez Czyżewską. Kto wygrał na KSW 85?

KSW 85: Czyżewska vs Succar – Relacja

RUNDA 1

Czyżewska wyprowadza celny lewy, szachuje pozycją. Succar kontruje kopnięciem na korpus i szuka wejścia w klincz. Wiktoria atakuje korpus, rywalka łapie klincz i wyprowadza kilka ciosów. Dobra seria Polki, szybko zrywa klincz Succar, która zaraz wchodzi w nogi! Dobra obrona Czyżewskiej, która wraca na nogi i wyprowadza niezłe okrężne kopnięcie! Kolejne zejście Sandry Succar, ale dobrze sweepuje Wiktoria wracając na nogi. Celne jaby Polki i dobrze ucieka biodrami. Libanka szuka kolan w kontrze, zaczyna wyczuwać ją Wiktoria.

RUNDA 2

Dobra kontra na otwarcie wyprowadzona przez Succar. Również celnie odpowiada Czyżewska, a zaraz ląduje na macie. Szukała przejścia do dosiadu Libanka i jest już na klatce Polki szukając uderzeń. Wiktoria szuka przetoczenia, ale inkasuje kolejne ciosy Sandry. Popełniła błąd Czyżewska i zachodzi jej za plecy Succar! Łapie mataleo Libanka, Wiktoria w olbrzymich tarapatach, ale zrywa uścisk! Polka w totalnej defensywie, robi co może i ucieka w końcu Libance! Jeszcze szuka trójkąta Succar, ale ucieka jej Wiktoria.

RUNDA 3

Succar wygląda na świeższą i od razu zaczyna sierpem. Straszy sprowadzeniem, ale zaraz klinczuje ją Polka. Świetnie odwraca sytuację Libanka i wyprowadza celne kolano. Wiktoria szuka haczenia, ale ląduje na niej w pozycji bocznej Sandra Succar. Przełożyła rękę Polki i szuka duszenia. Zajmuje pozycję górną i ładuje potężne ciosy kończąc Czyżewską przed czasem!

Wynik walki: Sandra Succar wygrywa przez TKO w 3. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO