Środa, 17 Lipca, 2024

Fala krytyki pod adresem trenera Oknińskiego! Kibice ostro o współpracy z Szeligą!

fot. Instagram | YouTube
Opublikowane 22 sierpnia 2023, 08:55
przez Jakub Hryniewicz
3
3
Jeden komentarz

Podczas programu Cage od Fame MMA, który miał miejsce wczorajszego wieczora, poznaliśmy nowy klub Piotra Szeligi. Freak fighter przygotowania do najbliższego pojedynku dokończy w Akademii Sportów Walki Wilanów, co nie spodobało się sporej części publiczności.

-> Oglądaj FAME 19 na żywo!

Popularny “Szeli” już 2 września na FAME 19 zmierzy się w rewanżu z “Polish Zombiem”. Ich pierwsza walka zakończyła się przez niefartowną kontuzję Wrzoska. Jak wtedy, tak i tym razem Marcin jest ogromnym faworytem, a dodatkowo będzie mógł liczyć na głośne wsparcie publiczności.

Wszystko ze względu na aferę, jaka wyszła na jaw jakiś czas temu. Piotr Szeliga związał się z żoną byłego trenera, Rafała Antończaka. Zachowanie freak fightera nie przypadło do gustu fanom, jak i większości środowiska. W efekcie tego “Szeli” rozstał się z grupą menedżerską Artnox, a niedawno „Don Diego” poinformował o zakończeniu współpracy po najbliższej walce.

Kto wygra w rewanżu na FAME 19?

Loading ... Loading ...

Jak dowiedzieliśmy się wczoraj drogi Kubiszyna i Piotra rozeszły się niedługo po oświadczeniu mistrza GROMDY. Szeliga na ostatniej prostej do FAME 19 dołączył do trenera Mirosława Oknińskiego i Akademii Sportów Walki Wilanów. Tam trenuje też jego ostatni rywal, Michał Pasternak. Popularny “Wampir” oferował już kiedyś “Szeliemu” pracę w roli szatniarza, co miało być jednym z warunków przyjęcia freak fightera.

Trener Okniński opublikował wczoraj na swoim Instagramie kilka nagrań, na których Szeliga faktycznie wykonuje prace porządkowe. W komentarzach jednak pojawiły się komentarze kibiców, którzy delikatnie mówiąc nieprzychylnie podchodzą do decyzji popularnego szkoleniowca.

Sprzątanie proponuję zakończyć na … tego śmiecia.

Strzał w kolano.

szanowałem… od obserwuję… Jestem tylko 1 z wielu takich fanów/kibiców, pewnie nie zauważycie! Kasa jest ważna, ale zasady i honor trochę ważniejsze! Pozdrawiam! – czytamy pod wpisami trenera Mirosława.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
3
3
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Cyrk i kasa
Cyrk i kasa
10 miesięcy temu

Trener zrobił straszna głupotę wstyd ze pasternak to popiera

WIDEO