Środa, 17 Lipca, 2024

Kubiszyn zabrał głos! Ostre słowa o trenerze Oknińskim! “Czułem zażenowanie. To jest zwykły…”

Fot. YouTube/Instagram
Opublikowane 22 sierpnia 2023, 10:06
przez Przemek Krautz
18
20
Brak komentarzy

Mateusz Kubiszyn zabrał głos po wczorajszym programie cage przed galą FAME 19. W mocnych słowach wypowiedział się na temat trener Mirosława Oknińskiego.

“Don Diego” do niedawna odpowiadał za przygotowania Piotra Szeligi. Kilka dni temu wydał jednak oświadczenie, że w związku z aferą dotyczącą Rafała Antończaka i jego żony, kończy współpracę z freak fighterem. Zapowiedział, że poprowadzi go jedynie do walki z Marcinem Wrzoskiem.

Kubiszyn uderza w Oknińskiego

Zawodnik FAME zdecydował się jednak szybciej zakończyć współpracę i przeszedł do Akademii Sportów Walki Wilanów, co wywołało ogromne zamieszanie oraz lawinę krytyki. Podczas cage’a wykonano telefon do Oknińskiego, który m.in. uderzył w “Don Diego” oraz Artura Gwoździa, czyli menedżera Szeligi. Stwierdził, że są to osoby, które opuściły go w trudnym momencie.

Co ciekawe, mimo podjęcia współpracy z freak fighterem, nie powstrzymał się od wbicia kilku mocnych szpilek w Szeligę. Głos po programie zabrał Kubiszyn, który na swoich social mediach opublikował komentarz i w mocnych słowach skrytykował postawę Oknińskiego:

– Nadrobiłem cage i czułem zażenowanie postawą trenera Mirka Oknińskiego. Normalnie niereformowalny gość, wręcz powiem, że to jest zj.b zwykły, żeby nie przebierać w słowach. Już nawet pomijając sytuację całą Szeliego, ale no co za kretyn, dobrze treningu nie zaczął prowadzić i ciśnie po nim, że ma sprzątać szatnię. Po prostu nabija się. Masakra. Jeszcze mi się przy okazji dostało. Tak się zastanawiam. Czy to moja moralność jest zje…a, czy Oknińskiego?

Popierasz decyzję trenera Oknińskiego o współpracy z Szeligą?

Loading ... Loading ...

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
18
20
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO