Natan Marcoń mocno o współpracy Szeligi z Oknińskim! „Lubię trenera, ale to jest brak honoru”

Fot. YouTube/Instagram
Opublikowane 22 sierpnia 2023, 12:23
przez Przemek Krautz
1
5
Brak komentarzy

Natan Marcoń zabrał głos w sprawie ostatniego zamieszania z Piotrem Szeligą. Zawodnik FAME skrytykował decyzję trenera Mirosława Oknińskiego.

„Szeli”, z którym współpracę zakończył Mateusz Kubiszyn, musiał znaleźć nowy klub. Niespodziewanie dołączył do Akademii Sportów Walki Wilanów i będzie przygotowywał się pod okiem Oknińskiego, na którego wylała się ogromna fala krytyki.

Głos zabrał m.in. Natan Marcoń, który jest skonfliktowany z Szeligą. Panowie mieli okazję spotkać się wczoraj w studio FAME MMA podczas cage’a i o mało nie doszło do awantury. Do akcji wkroczyli ochroniarze, a „Szeli” stwierdził, że nie zamierza rozmawiać z Marconiem i ten został wyproszony ze studia.

W rozmowie z fansportu.pl Natan skomentował nie tylko dołączenie Szeligi do klubu Oknińskiego, ale także skrytykował włodarzy za to, że kazali mu wyjść, kiedy ten pojawił się w studio:

– Ja lubię trenera Mirka, ale jeżeli to jest prawda, to dla mnie to jest brak honoru i szacunku. Po prostu brak szacunku i honoru. Honor to jednak honor. Jeżeli ktoś takie coś robi, ciśnie Szeligę na salkach i teraz przychodzi, tam trenuje, to moja noga już tam nie postanie.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
5
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO