Wtorek, 16 Lipca, 2024

Natan wściekły po konfrontacji z Szeligą! Został wyrzucony ze studia

fot. YouTube
Opublikowane 22 sierpnia 2023, 12:56
przez Jakub Hryniewicz
0
2
Brak komentarzy

Natan Marcoń był zdecydowanie jedną z najjaśniejszych postaci na wczorajszym Cage’u od Fame MMA. Freak fighter został wyproszony ze studia po tym, gdy na wizję wszedł Piotr Szeliga.

-> Zobacz FAME 19 na żywo!

Marcoń na najbliższej gali FAME 19 stoczy pojedynek z Mariuszem “Hejterem” Słońskim. Między panami panuje prywatny konflikt i Natan zapowiada jednostronne lanie, które ma sprawić przeciwnikowi. Przed wydarzeniem, które 2 września odbędzie się w Krakowie, freak fighter nie odpuszcza też swojemu rywalowi – Piotrowi Szelidze.

Między “Szelim” i Marconiem wielokrotnie dochodziło do spięć, a Natan w ostatnim czasie często wbija szpilki w związku z głośną aferą związkową. Panowie pojawili się w pewnym momencie podczas programu Cage, jednak między innymi ze względów bezpieczeństwa Natan Marcoń zmuszony był opuścić panel.

Marcoń musiał opuścić studio FAME!

Jak powiedział w rozmowie z kanałem Fansportu.pl, ochrona wyprosiła go także ze studia. Wciąż rozjuszony zbeształ swojego medialnego oponenta i podkreślił, że taka osoba nie powinna mieć nic do powiedzenia:

On może jakieś warunki stawiać? Żono… Może boją się o żony swoje, albo kobiety ci, co to organizują. Bo nie wiem dlaczego gość z kałachem za uchem będzie warunki stawiać komukolwiek? Kto to jest? Jestem w emocji, bo mnie ochroniarze … w ogóle ze studia tego. Nie mogę tam nawet przebywać.

Cały wywiad z Natanem Marconiem obejrzysz – TUTAJ.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO