Czwartek, 18 Lipca, 2024

Okniński odpowiada Kubiszynowi! “Cieszę się, że zaatakowałeś. Nie wiesz, co ciebie czeka”

Fot. YouTube
Opublikowane 22 sierpnia 2023, 14:27
przez Przemek Krautz
4
0
2 komentarze

Trener Mirosław Okniński zareagował na ogromną falę krytyki oraz odpowiedział na ostre słowa ze strony Mateusza Kubiszyna.

Niespodziewanie w poniedziałek media obiegła informacja, że do Akademii Sportów Walki Wilanów dołączył Piotr Szeliga. Decyzja trener o współpracy z tym zawodnikiem pociągnęła za sobą masę ostrych komentarzy. Kibicom mocno nie spodobały się działania Oknińskiego.

Okniński odpowiada na krytykę

Na tym nie koniec, gdyż podczas programu cage przed FAME 19 wykonano również telefon do trenera. Wykorzystał on okazję, by wbić szpilkę w “Don Diego” czy menedżera, którzy zakończyli współpracę z Szeligą. Na słowa Oknińskiego zareagował Kubiszyn, który nie gryzł się w język.

– Nadrobiłem cage i czułem zażenowanie postawą trenera Mirka Oknińskiego. Normalnie niereformowalny gość, wręcz powiem, że to jest zj.b zwykły, żeby nie przebierać w słowach. Już nawet pomijając sytuację całą Szeliego, ale no co za kretyn, dobrze treningu nie zaczął prowadzić i ciśnie po nim, że ma sprzątać szatnię. Po prostu nabija się. Masakra. Jeszcze mi się przy okazji dostało. Tak się zastanawiam. Czy to moja moralność jest zje…a, czy Oknińskiego? – stwierdził mistrz GROMDY.

Trener postanowił najpierw odpowiedzieć na krytykę ze strony kibiców i przy okazji wbił szpilkę w Denisa Labrygę, poruszając ostatnią aferę:

– Pierd…nie w Internecie. Komentują ludzie, co nie znają faktów, tylko powtarzają plotki. Ja wole wspierać gościa co gustuje w kobietach niż chłopa co lata za chłopami. A tak na poważnie ja nikomu do łóżka nie zaglądam sprawy osobiste, to sprawy zawodników, a nie moje ja zajmuje się sportem, uczę walczyć i robię to dobrze. Czekam na nowy hejt.

Następnie zwrócił się do Kubiszyna i tak zareagował na jego wypowiedź – Cieszę się, że zaatakowałeś. Nie wiesz, co Ciebie czeka. Taki hejt jak na Ciebie spadnie, nigdy tego nie doznałeś. Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie to hasło Kubiszyna.

Popierasz decyzję trenera Oknińskiego o współpracy z Szeligą?

Loading ... Loading ...

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
4
0
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Makapaka
Makapaka
10 miesięcy temu

Mirek Świrek grozi Don Diego 🤣🤣

Biodro
Biodro
10 miesięcy temu

Okninski najpierw powiela plotki i zagląda komuś do łóżka, a potem mówi że ludzie powtarzają plotki i że on nikomu do łóżka nie zagląda XD

WIDEO