Środa, 17 Lipca, 2024

Pasternak o dołączeniu Szeligi do klubu: “Wy nie rozumiecie jednej rzeczy”

Fot. Instagram/YouTube
Opublikowane 22 sierpnia 2023, 09:00
przez Przemek Krautz
40
31
Jeden komentarz

Michał Pasternak skomentował wczorajsze doniesienia na temat Piotra Szeligi, które wzbudziły ogromne kontrowersje i lawinę komentarzy.

Kilka dni temu Mateusz Kubiszyn wydał oficjalne oświadczenie, w którym wyjaśnił, że kończy współpracę z zawodnikiem FAME MMA i nie będzie go dłużej przygotowywał do pojedynków. Niespodziewanie “Szeli” dołączył do Akademii Sportów Walki Wilanów, co nie spodobało się wielu kibicom.

Pasternak komentuje dołączenie Szeligi do klubu

Wcześniej freak fighter wbijał szpilki w klub czy trenera, a także sam dostawał mocne odpowiedzi od Oknińskiego oraz Pasternaka, z którym zmierzył się w ostatnim pojedynku i poniósł porażkę przed czasem. Teraz jednak będzie przygotowywał się razem z byłym rywalem.

“Wampir” przy okazji ostatniego live’a na Instagramie Artura Przybysza został poproszony o komentarz do całej sytuacji. Wyjaśnił, że decyzja została podjęta przez Oknińskiego i nikt się nie sprzeciwił, gdyż to trener rządzi w klubie, a jeśli komuś się to nie podoba, może odejść z Akademii Sportów Walki Wilanów:

– Wy nie rozumiecie jednej rzeczy. Jak nam coś nie pasuje w klubie, to my nie dyskutujemy z trenerem. Nie pasuje, wypier… Pierwsza zasadnicza rzecz, my tam trenujemy, to nie jest nasz klub.

– Ja się nie wpie… nikomu do łóżka. Nie zagęszczam takich tematów, nie wiem, jak było naprawdę. Niech jadą do żony trenera i robią z nią wywiad. Co ja mam powiedzieć? Że jest mi przykro? No ja w tym nie uczestniczę. Ja mam życie swoje i to mnie bardziej interesuje.

Popierasz decyzję trenera Oknińskiego o współpracy z Szeligą?

Loading ... Loading ...

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
40
31
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Spytu
Spytu
10 miesięcy temu

Oj biedny chłopaku jak cie cudze problemy ruszają to masz nudne życie. Polecam powiedzieć mu to w twarz, nie wiem czy byś po wszystkim z nią wyszedł na swoje 🫡

WIDEO