Środa, 17 Lipca, 2024

Ferrari nie obawia się Tańculi na FAME 19. “Trzy moje porażki w MMA to żart. Jestem od niego lepszym zawodnikiem” [WIDEO]

fot. Fame
Opublikowane 29 sierpnia 2023, 10:40
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Już w tę sobotę “Ferrari” w walce wieczoru FAME 19 zmierzy się z Arkadiuszem Tańculą. Amadeusz Roślik uważa, że fani mają zły obraz jego rekordu i błędnie skazują go na porażkę.

-> Oglądaj FAME MMA 19 na żywo

Najbliższe wydarzenie Fame MMA odbędzie się już w tę sobotę 2 września o godzinie 19:00. Oprócz pojedynku Tańcula vs “Ferrari” fani zobaczą też wyczekiwany rewanż Szeliga vs Wrzosek, walkę trenerów Szyszka vs Daszkiewicz, czy kolejne występy braci Tyburskich.

Choć nikt się tego nie spodziewał, między bohaterami main eventu wybuchł ogromny konflikt. Arkadiusz Tańcula nigdy nie wypowiadał się negatywnie o Ferrarim, jednak zmieniło się to już od pierwszego spotkania. Amadeusz rzucił się wtedy z pięściami i nie inaczej było na konferencji. Roślik zaatakował rywala tuż po wejściu na panel.

Ferrari o rekordzie: “Przegrana z Łaszczykiem to żart!”

Mimo wszystko zdaniem kibiców i ekspertów to były pretendent do pasa wagi średniej jest faworytem do zwycięstwa na FAME 19. Innego zdania jest oczywiście sam Ferrari, który w wywiadzie dla Fansportu.pl przypomniał, jak wyglądały jego dotychczasowe porażki:

– Ja wiem, że jestem do niego dużo lepszym zawodnikiem. Ludzie mają troszeczkę zły punkt widzenia na moją osobę, ponieważ ja mam w MMA 6-4, z czego 2. porażki mam z “Polakiem”, co jest … żartem, i jedną z Łaszczykiem.

To też jest żartem. Walka się kończy, a sędzia mi zaczyna panikować. (…) Ja tej walki nie wygrywałem, ja go g…łem! Jak woźna mopuje podłogę na przerwie, to walka wyglądała tak, że ja byłem woźną, on był mopem.

Zobacz też wywiad z Arkadiuszem Tańculą.

Kto wygra walkę Omielańczuk vs Załęcki?

Loading ... Loading ...

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO