Szeliga zakończy konflikt z Pasternakiem? Tańcula wspomina złą krew: „Jak gadałem z Wampirem, to potem…”

Fot. FAME
Opublikowane 30 sierpnia 2023, 10:25
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Fani freak fightów zastanawiają się, jak obecnie wygląda sytuacja w klubie Mirosława Oknińskiego, do którego dołączył Piotr Szeliga.

„Szeli” w konsekwencji swoich działań został najpierw wyrzucony z Artnoxu, a następnie współpracę zakończył z nim Mateusz Kubiszyn. Zawodnik FAME był zmuszony poszukać nowego trenera i niespodziewanie dołączył do Akademii Sportów Walki Wilanów.

Było to ogromne zaskoczenie między innymi dlatego, że wcześniej był skonfliktowany z Michałem Pasternakiem i samym Oknińskim. Wbijał szpilki w klub, nazywając go Akademią Pana Kleksa. Natomiast trener używał określeń „Trembolonowy głupek” czy „gilojad”.

W klubie robiono sobie żarty z „Szeliego”, a do sieci trafiały różne nagrania. Teraz jednak freak fighter trenuje razem z osobami, z którymi jeszcze niedawno był skonfliktowany. Najbardziej kibiców zastanawia relacje freak fightera z jego byłym rywalem Michałem Pasternakiem.

Tańcula w ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl przytoczył nawet sytuację, kiedy to Szeliga był na niego zdenerwowany za to, że rozmawiał z „Wampirem”:

– Jestem mega zaskoczony, przed chwilą mi powiedzieli, że Szeli się witał, przytulał się z Jackiem? Nie wierzyłem w to, że mógł takie coś zrobić. Pamiętam, jak ja gadałem z „Wampirem” i mnie potem zje..ł, że dlaczego z nim gadam, jak oni mają konflikt. Mówię dobra, nie będę mu podawał ręki.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO