Czwartek, 18 Lipca, 2024

Ferrari to niewykorzystany talent? Okniński wyjaśnia: “Mógłby walczyć w UFC, gdyby…”

Fot. Instagram
Opublikowane 31 sierpnia 2023, 09:42
przez Przemek Krautz
0
16
Brak komentarzy

Trener Mirosław Okniński po raz kolejny wypowiedział się na temat potencjału swojego podopiecznego Amadeusza Roślika.

Ferrari” to jeden z najpopularniejszych polskich freak fighterów. Mimo ogromnych emocji, jakie wzbudza na konferencji i w klatce, nie może popisać się najlepszym rekordem. Jego bilans to 6 zwycięstw i 6 porażek w takich formułach jak K-1, boks i MMA.

Trener wielokrotnie wspominał o tym, że Amadeusz mógłby być znacznie lepszym zawodnikiem, gdyby tylko przykładał się do przygotowań. Jak wiadomo, regularnie opuszcza on treningi oraz często też nabawia się kontuzji, przez które jest zmuszony do przerw.

Tym razem w rozmowie z fansportu.pl Okniński stwierdził, że “Ferrari” ma naprawdę duży potencjał i gdyby zaczął znacznie wcześniej trenować, dzisiaj mógłby nawet walczyć w organizacji UFC.

– On jest dobrym artystą freakowym, tak bym to nazwał. Poza tym ma potencjał. Moim zdaniem, jakby od małego trenował, to mógłby nawet walczyć w UFC. Wiadomo, że nie z tym podejściem do treningów. Jest niesystematyczny, niepunktualny i to wszystko psuje. Ale jest mega utalentowany, bardzo szybko się uczy i lubi psychicznie przełamywać przeciwników.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
16
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO