Czwartek, 18 Lipca, 2024

FAME 19. Absolutna dominacja! Sheeya zwycięża pojedynek po decyzji sędziów

Opublikowane 2 września 2023, 20:48
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Kolejną darmową walką Fame MMA 19 było jedyne tego wieczoru starcie pań. “Sheeya” na zasadach MMA zmierzyła się z niezwykle mocno bijącą Dominiką Rybak.

-> Oglądaj całą galę Fame MMA 19

Dzisiejszy event Fame MMA obywa się w krakowskiej Tauron Arenie, gdzie kibice zobaczą aż 10 niesamowicie ekscytujących starć. W walce wieczoru dojdzie do pełnego złej krwi pojedynku Arkadiusz Tańcula vs Amadeusz “Ferrari” Roślik. Wcześniej dojdzie też do niezwykle interesującego rewanżu Wrzosek vs Szeliga, gdzie publiczność zdecydowanie stała będzie za “Polish Zombiem”.

Klaudia Kołodziejczyk, czyli popularna “Sheeya”, w oktagonie największej freakowej organizacji w Europie zadebiutować miała już w ubiegłym roku. Musiała jednak wycofać się z FAME 14, a do oktagonu po raz pierwszy weszła w lutym na FAME 17. Tam już w 1. rundzie rozbiła Wiktorię Jaroniewską, a niedługo później ogłoszono jej potyczkę z Dominiką Rybak. Młoda freak fighterka ma na swoim koncie 3 pojedynki. W debiucie na zasadach K-1 skończyła rywalkę po middle kicku i ciosach, a następnie decyzją pokonała Dagmarę Szewczyk. W debiucie dla FAME MMA przez TKO pokonała “Lizi”.

-> Oglądaj FAME 19 PPV na żywo

FAME MMA 19: Sheeya vs Rybak – RELACJA

RUNDA 1

Sheeya od razu skraca dystans i zapina klincz na siatce. Piękny rzut i na plecach wylądowała Rybak. Klaudia w półgardzie, ale ciasno sklejona jest do niej Dominika. Kołodziejczyk udaje się wskoczyć w dosiad, szuka ground and pound Sheeya! Mostuje jak może Dominika Rybak, nie udaje jej się zrzucić z siebie rywalki. Przyciska barkiem Klaudia odbierając tlen oponentce, która będzie miała spore ciężary w 2. rundzie.

RUNDA 2

Dominika atakuje middle kickiem, Sheeya znów poszła po obalenie, ale nadziała się na gilotynę! Szybko się z niej wyswobodziła i znalazła się w pełnej gardzie. Rybak atakuje z pleców krótkimi uderzeniami, poddusza ją Kołodziejczyk przedramieniem. Podnosi się powoli Sheeya, atakuje pojedynczymi ciosami na głowę i korpus. Przechodzi do pozycji bocznej Klaudia, ucieka jej Dominika i podnosi się na moment… po czym snów Kołodziejczyk jest z góry. Zakłada krucyfiks Sheeya, ale znów ucieka jej na koniec Rybak.

RUNDA 3

Sheeya szybko poszła po klincz, ale postawiła jej opór Dominika! Nie zdało się na nic kolano na tułów w jej wykonaniu, z góry wylądowała Klaudia. Kołodziejczyk obija głowę Rybak, która stara się atakować z dołu, ale zdecydowanie przegrywa walkę na punkty. Dominika przełożyła nogi i zapięła trójkąt nogami! Szuka też balachy, ale Sheeya ucieka z próby dźwigni.

Wynik walki: „Sheeya” wygrywa przez jednogłośną decyzję sędziów!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO