Mateusz Borek szczerze o mocnym wywiadzie Lewandowskiego: „Zdziwił mnie timing. Za 2 dni zaczyna się zgrupowanie…” [WIDEO]

fot. YouTube
Opublikowane 3 września 2023, 08:52
przez Jakub Hryniewicz
2
0
Brak komentarzy

Robert Lewandowski udzielił bardzo mocnego wywiadu, w którym poruszył między innymi temat tzw. afery premiowej oraz zachowania niektórych osób w PZPN. Słowa kapitana reprezentacji Polski skomentował Mateusz Borek.

Biało-czerwony snajper od wielu lat jest czołową postacią kadry. Nawet, jeśli nie strzela seryjnie bramek, to jego obecność zawsze jest odczuwana. „RL9” od wielu lat spotkania rozgrywa z opaską kapitańską na ramieniu.

Wczoraj popołudniu na kanale Meczyki pojawiła się rozmowa Lewandowskiego z Mateuszem Święcickim. Wywiad szybko odbił się szerokim echem ze względu na mocne wypowiedzi Roberta. Piłkarz między innymi stwierdził, że Łukasz Skorupski skłamał we wcześniejszej rozmowie z dziennikarzami i wyjaśnił jak wyglądała rozmowa kadrowiczów z bramkarzem. Snajper Barcelony dodał też, że w reprezentacji brakuje osobowości, co pokazały mecze z Czechami i Mołdawią.

Do słów Lewandowskiego w rozmowie z kanałem Fansportu.pl odniósł się Mateusz Borek. Współzałożyciel Kanału Sportowego pojawił się wczoraj w Tauron Arenie, gdzie w towarzystwie Piotra Świerczewskiego i Tomasza Adamka oglądał galę Fame MMA 19. Komentator przyznał, że słyszał już wcześniej wypowiedzi Roberta od niego samego. Zdradził też, że prawdopodobnie niebawem reprezentacja będzie musiała radzić sobie bez Lewandowskiego!

Ja jestem zaskoczony timingiem tego wywiadu. Nie treściami, bo ja z Robertem rozmawiałem kilka razy prywatnie. Robert dużo mówił w kilku rozmowach o braku osobowości, o braku odpowiedzialności, że młodszy nie będzie i nie będzie tego plecaka niósł na plecach.

Mnie szczerze mówiąc zdziwił timing tego wywiadu. Za 2 dni zaczyna się zgrupowanie reprezentacji Polski, znowu trzeba stanąć z drużyną, a jest kapitanem. (…) Wydaje mi się, że można było poczekać z tym wywiadem jeszcze kilka dni. Mógł go udzielić po meczu z Albanią.

Sprawdź wywiady po FAME MMA 19:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments