Wtorek, 16 Lipca, 2024

Wrzosek otwarty na trylogię! Mocne słowa po wygranej: “Zleję go jeszcze raz”

Fot. FAME
Opublikowane 4 września 2023, 09:42
przez Przemek Krautz
1
0
Brak komentarzy

Wygląda na to, że może dojść do trylogii pomiędzy Marcinem Wrzoskiem i Piotrem Szeligą. Były mistrz KSW jest otwarty na kolejną walkę z freak fighterem.

Podczas FAME 19 “Polish Zombie” miał okazję zrewanżować się “Szeliemu”. W pierwszym pojedynku po zaledwie kilkudziesięciu sekundach Wrzosek wylądował na wyprostowanej ręce, co doprowadziło do kontuzji. Sędzia musiał przerwać walkę, jednak zawodnicy szybko umówili się na rewanż.

Szeliga był bardzo pewny siebie i oświadczył, że odniesie kolejne zwycięstwo. Zapowiedział też, że tym razem tak rozprawi się z Wrzoskiem, iż ten nie wróci więcej do klatki FAME. W pojedynku jednak “Szeli” nie miał zbyt wiele do powiedzenia. Został deklasowany i ostatecznie rozbity w trzeciej rundzie.

Wrzosek nie ukrywa, że jest otwarty na trzecie starcie. W rozmowie z fansportu.pl przyznał, że jego rywal nie był w najlepszej formie i chętnie zgarnie kolejną wypłatę za pokonanie Szeligi:

– Zgodził się na rewanż ze mną. Wiem, że nie był najlepiej przygotowany, więc chętnie zgarnę jeszcze jedną wypłatę za niego i zleję go jeszcze raz. Rozwieję wszelkie wątpliwości, chociaż myślę, że już dzisiaj rozwiałem.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO