Czwartek, 18 Lipca, 2024

Co z walką Don Diego w FAME? Okniński zabrał głos: “Nie trzymał ciśnienia i powiedział coś, czego nie powinien”

Fot. GROMDA
Opublikowane 5 września 2023, 10:59
przez Przemek Krautz
0
3
Jeden komentarz

Adam Okniński zabrał głos w sprawie pojedynku z Mateuszem Kubiszynem. Zdradził, że na takie zestawienie będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

Zaraz po sobotniej gali syn trenera Mirosława Oknińskiego ujawnił, że miał wejść do klatki podczas FAME 20. Federacja prowadziła rozmowy w sprawie starcia z mistrzem GROMDY, jednak ten oświadczył, że potrzebuje pół roku na przygotowania.

Co z walką Okniński vs Kubiszyn?

W najbliższym czasie nie dojdzie więc do wyjaśnienia konfliktu pomiędzy “Don Diego” i trenerem Oknińskim. W ostatnim wywiadzie dla MMA-BNB Adam został zapytany o pojedynek i przyznał, że nie rozumie, dlaczego Kubiszyn nie chciał walczyć już na FAME 20:

– Były rozmowy na temat naszej walki z “Don Diego” przez to, że tak się zachował. Zaczął tatę obrażać. Moim zdaniem to było niepotrzebne, nic złego w sumie nie powiedzieliśmy, tylko prawdę. A on jakieś dziwne rzeczy zaczął mówić. Wydaje mi się, że nie trzymał ciśnienia i powiedział coś, czego nie powinien powiedzieć. Dla mnie mega dobra walka i myślę, że w MMA jestem w stanie wygrać z nim.

– Bił się z Denisem Załęckim, walka była wyrównana, Janikowski go przewracał. To mnie się będzie obawiał? Mówią, że jestem taki słaby, a teraz pół roku musi się przygotowywać. Skoro jestem taki słaby, to powinien wyjść i mnie pokonać. Walczył z Załęckim i to nie jest tak, że nokautuje wszystkich. To jest wyrównany poziom. Wiadomo, jeden lepszy, drugi gorszy, ale nie tak, że deklasuje.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
3
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Filip
Filip
10 miesięcy temu

Jak powiadają nikt nie jest dobry są poprostu zle trafieni

WIDEO