Środa, 17 Lipca, 2024

FAME rozczarowane Fabijańskim! Boxdel został zapytany o jego zarobki!

Fot. FAME/YouTube
Opublikowane 5 września 2023, 13:13
przez Przemek Krautz
3
2
Jeden komentarz

Włodarz FAME MMA Michał “Boxdel” Baron nie ukrywa, że jest rozczarowany tym, co prezentuje Sebastian Fabijański, który poniósł kolejną błyskawiczną porażkę.

Aktor ma za sobą jedno z najgorszych wejść do świata freak fightów, które można porównać jedynie z Pawłem Bombą. Podobnie jak “Scarface” przegrał dwa pierwsze pojedynki w pierwszych rundach, nie będąc dla swoich rywali najmniejszym wyzwaniem.

“Boxdel” rozczarowany Fabijańskim

Najpierw Fabijańskiego w 35 sekund ciężko znokautował “Wac Toja”. Teraz ustrzelił go znacznie mniejszy “Filipek”, który potrzebował jedynie 47 sekund. Aktor co prawda zasugerował kontuzję i został wyniesiony z klatki na noszach, jednak każdy, kto widział pojedynek na żywo, uważa, iż po prostu nie chciał już się dalej bić.

O sytuację początkującego freak fightera zapytany został “Boxdel”, który nie ukrywa, że jest rozczarowany postawą Fabijańskiego. W rozmowie z Mateuszem Kaniowskim zdradził, że aktor ma naprawdę atrakcyjną umowę z FAME:

– Ciężko z tym Sebą. Ja chcę też powiedzieć, że naprawdę ma dobry kontrakt. Proporcja jego zaangażowania do tego, co zarabia, jest… No jest ogromny kontrast.

Następnie poruszony został temat gaży, a Kaniowski dopytał, ile aktor mógł zarobić za łącznie 82 sekundy w klatce – Japi…lę, nie chcę nawet o tym mówić.

Na szybko dziennikarz założył, że Fabijański może zarobić 10 tysięcy za każdą sekundę walki, na co zrezygnowany “Boxdel” odpowiedział:

No… Przy tym zostańmy. Tajemnic kontraktowych nie będę mówił, ale no ma bardzo dobry kontrakt i to, że zrobił show to jedno, ale wisienką na torcie jest gala. Jeżeli da średni pojedynek, to nie zostanie zapamiętany z wyjścia i show, tylko zapamiętanym zostajesz po walce.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
3
2
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
Fabijański zarobił szokujące pieniądze za 82 sekundy w klatce! Ujawniono jego gaże w FAME MMA! – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
10 miesięcy temu

[…] po FAME 19 w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim włodarz „Boxdel” nie ukrywał rozczarowania postawą zawodnika. Przyznał, że ma on naprawdę bardzo dobry kontrakt, a zapytany o konkretne kwoty, odpowiedział […]

WIDEO