Zadora zawalczy z Alanem na FAME Friday Arena 2! Zabrał głos po ogłoszeniu starcia: „Biorę walkę w formule…”

Fot. YouTube
Opublikowane 6 września 2023, 09:06
przez Przemek Krautz
3
2
Brak komentarzy

Dominik Zadora stoczy swój kolejny pojedynek we freak fightach. Tym razem jednak zawalczy w największej tego typu organizacji w Polsce.

„Japoński Drwal” to doświadczony zawodnika K-1, który już od dłuższego czasu pojawiał się na galach i konferencjach freakowych jako gość. Nie ukrywa, że jest zainteresowany także pojedynkami w klatce, a swój debiut zanotował podczas ostatniego wydarzenia Prime Show MMA.

Zadora po dołączeniu do FAME MMA

W main evencie spróbował swoich sił w boksie w małych rękawicach i przed czasem rozprawił się z Kasjuszem Życińskim. Przegrany mówił o rewanżu i zapewniał, że w drugim starciu odniesie zwycięstwo. Wygląda jednak na to, że nie zobaczymy kolejnego starcia Zadory z „Don Kasjo”.

Zawodnik zmienił bowiem organizację i jak się okazuje, podpisał z FAME kontrakt na kilka pojedynków. Zadebiutuje już na FAME Friday Arena 2 w pojedynku z Alanem Kwiecińskim na zasadach MMA:

– No to co mordeczki. Czekaliście na mój powrót do oktagonu? Odkrywamy karty… Największa federacja freakowa FAME MMA. Kontrakt na kilka walk. Wychodzę ze strefy komfortu i biorę walkę w formule MMA. Lubię wyzwania. Alan bądź gotowy, idę po nogi.

Kto wygra walkę?

Loading ... Loading ...

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
3
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO