GROMDA 14. Błyskawiczne zwycięstwo Spejsona! Awansuje do półfinału po nokaucie w pierwszej rundzie!

Opublikowane 8 września 2023, 20:52
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Największa polska organizacja walk na gołe pięści powróciła z kolejnym emocjonującym wydarzeniem. Za nami pojedynek, który wyłonił półfinalistę turnieju.

W rozpisce GROMDY 14 znalazło się wielu weteranów organizacji jak np. Łukasz Parobiec, Vasyl Halych czy „Reksio”. Biorą oni jednak udział w super fighty, natomiast uczestnikami 8-osobowych zawodów są przede wszystkim nowi zawodnicy.

W turnieju konkurują ze sobą tacy bijocy jak „Koala”, „Arczi”, „Maniu”, „Cycu” czy „Spejson”. Do akcji powrócili natomiast „Ragnar”, „Buła” czy „Basque”, który jest uważany za jednego z faworytów. Mogliśmy oglądać go w ringu na ostatniej gali, kiedy to w 20 sekund znokautował „Bulleta”. Niestety doznał kontuzji i teraz zamierza udowodnić wszystkim, że gdyby nie uraz dłoni, zwyciężyłby turniej GROMDA 13.

-> Oglądaj galę GROMDA 14 na żywo

GROMDA 14: Spejson vs Cycu – RELACJA

RUNDA 1

Spejson ruszył z lewym i prawym sierpem, liczony Cycu wraca do gry. Mocne lewe Spejsona, rywal szukał spięcia w dystansie, ale ponownie liczony. Świetna akcja Spejsona, Cycu zamroczony! Trafia go raz jeszcze rywal i mamy pierwsze KO!

Wynik walki: Spejson wygrywa przez KO w 1. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments