Czwartek, 18 Lipca, 2024

GROMDA 14. Buła w półfinale turnieju! Nokautuje Ragnara w pierwszej rundzie!

Opublikowane 8 września 2023, 21:08
przez Przemek Krautz
0
1
Brak komentarzy

Największa polska organizacja walk na gołe pięści powróciła z kolejnym emocjonującym wydarzeniem. Za nami pojedynek, który wyłonił półfinalistę turnieju.

W rozpisce GROMDY 14 znalazło się wielu weteranów organizacji jak np. Łukasz Parobiec, Vasyl Halych czy “Reksio”. Biorą oni jednak udział w super fighty, natomiast uczestnikami 8-osobowych zawodów są przede wszystkim nowi zawodnicy.

W turnieju konkurują ze sobą tacy bijocy jak “Koala”, “Arczi”, “Maniu”, “Cycu” czy “Spejson”. Do akcji powrócili natomiast “Ragnar”, “Buła” czy “Basque”, który jest uważany za jednego z faworytów. Mogliśmy oglądać go w ringu na ostatniej gali, kiedy to w 20 sekund znokautował “Bulleta”. Niestety doznał kontuzji i teraz zamierza udowodnić wszystkim, że gdyby nie uraz dłoni, zwyciężyłby turniej GROMDA 13.

-> Oglądaj galę GROMDA 14 na żywo

GROMDA 14: BUŁA vs RAGNAR – RELACJA

RUNDA 1

Ragnar z dystansu straszy lewymi prostymi. Buła powoli krąży za rywalem, zamyka go powoli na linach. Trafia eksplozywnym lewym prostym, który zamroczył rywala! Wraca na nogi Ragnar, a Buła trafia go szybciutkim lewym sierpem! Sędzia kończy walkę!

Wynik walki: Buła wygrywa przez KO w 1. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments