Środa, 17 Lipca, 2024

GROMDA 14. Kajfasz przed walką na gołe pięści: “Chuligani biją się do końca. To jest charakter i lubimy…”

Fot. GROMDA
Opublikowane 8 września 2023, 09:03
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Już tylko godziny dzielą nas od gali GROMDA 14! O 20:00 rozpocznie się wyczekiwane wydarzenie, podczas którego dojdzie do turnieju i aż 5 superfightów.

W pojedynkach dodatkowych czekają na nas m.in. takie zestawienia jak Łukasz Parobiec vs Luke Atkin, “Scarface” vs “Taeddy” czy Vasyl Halych vs “Reksio”. Zobaczymy również konfrontację kibica Wisły Kraków z chuliganem francuskiego PSG.

-> Oglądaj galę GROMDA 14 na żywo

Kajfasz przed walką z chuliganem PSG

W pojedynku chuliganów Jakub “Kajfasz” Sorota zmierzy się z Paulem Parisem” Bichetem. Obaj zawodnicy stoczyli już po jednym starciu w ringu GROMDY, ale ponieśli porażki. Teraz spróbują po raz pierwszy zwyciężyć w największej polskiej organizacji walk na gołe pięści.

Po oficjalnym losowaniu “Kajfasz” przyznał, że zapewne czeka nas brutalny pojedynek do samego końca, gdyż żaden z chuliganów nie będzie chciał odpuścić:

– Też jest chuliganem, więc wiem, że będzie się bił do końca, bo przeważnie chuligani tak robią. To jest charakter i lubimy się napi…lać. Jest wyższy, zasięg większy. Będę robił na pewno wszystko, co dozwolone w GROMDZIE.

Sprawdź wywiady przed GROMDA 14.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments