Czwartek, 18 Lipca, 2024

GROMDA 14. Koala awansuje do półfinału po wyniszczającej walce! Brutalnie rozbija Arcziego!

Opublikowane 8 września 2023, 21:22
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Największa polska organizacja walk na gołe pięści powróciła z kolejnym emocjonującym wydarzeniem. Za nami pojedynek, który wyłonił półfinalistę turnieju.

W rozpisce GROMDY 14 znalazło się wielu weteranów organizacji jak np. Łukasz Parobiec, Vasyl Halych czy “Reksio”. Biorą oni jednak udział w super fighty, natomiast uczestnikami 8-osobowych zawodów są przede wszystkim nowi zawodnicy.

W turnieju konkurują ze sobą tacy bijocy jak “Koala”, “Arczi”, “Maniu”, “Cycu” czy “Spejson”. Do akcji powrócili natomiast “Ragnar”, “Buła” czy “Basque”, który jest uważany za jednego z faworytów. Mogliśmy oglądać go w ringu na ostatniej gali, kiedy to w 20 sekund znokautował “Bulleta”. Niestety doznał kontuzji i teraz zamierza udowodnić wszystkim, że gdyby nie uraz dłoni, zwyciężyłby turniej GROMDA 13.

-> Oglądaj galę GROMDA 14 na żywo

GROMDA 14: Koala vs Arczi – RELACJA

RUNDA 1

Arczi ekspresowo skraca dystans, ale Koala brutalnie trafia serią haków! Ratuje się klinczem Arczi, ale inkasuje potężny sierp. Odskakuje, ale ponownie celnie Koala. Było liczenie, przepuszcza jego cep Arczi i sam trafił krótkim hakiem. Stracił sporo sił Koala i oszczędza co mu zostało w baku do kolejnej odsłony.

RUNDA 2

Arczi schyla się przed ciosami Koali, który atakuje mocnymi sierpami. Trafia Arczi! Zamroczony Kola inkasuje kolejne bomby, słania się na nogach, a Chmielewski cały czas napiera. Trafiony prawym Arczi, padł na deski, ale wraca na nogi. Koala stateczny na nogach, ale już wie, że musi oszczędzać siły. Koala atakuje w krótkim dystansie, liczony jeszcze Arczi na koniec rundy… ale pada na deski i sędzia kończy walkę!

Wynik walki: Koala wygrywa przez TKO w 2. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments