GROMDA 14: Wazyl rozbity w pierwszej rundzie! Potężne ciosy Siwego!

Opublikowane 8 września 2023, 21:36
przez Jakub Hryniewicz
0
2
Brak komentarzy

Za nami kolejny emocjonujący superfight gali GROMDA 14. Mariusz „Siwy” Siwiak zmierzył się w nim ze sporo mniejszym Rafałem „Wazylem” Szczerbińskim.

-> Galę GROMDA 14 obejrzysz tutaj!

GROMDA na dobre zagościła w świadomości polskich fanów. Na GROMDA 14 wielkie emocje zapewnił nie tylko turniej, ale też niezwykle ekscytujące superfighty. „Goat” zmierzył się z Lukiem Atkinem, a „Scarface” z „Taeddym”. Oprócz tego „Reksio” stanął oko w oko z Vasylem Halychem.

Kolejną walkę na gołe pięści stoczyli też znani już GROMDZIARZE: „Wazyl” oraz „Siwy”. Rafał Szczerbiński zadebiutował na poprzedniej gali, gdzie mimo dużej różnicy wzrostu znakomicie zaprezentował się na tle „Parisa”. Tamten pojedynek zwyciężył prz KO w 3. rundzie.

Tym razem czekało go starcie z Mariuszem Siwiakiem, który również ma za sobą jedną walkę w GROMDZIE. „Siwy” w pierwszym występie zmierzył się z „Łazarem”, któremu uległ przez KO w 2. odsłonie. Czy tym razem udało mu się zwyciężyć? Kto wygrał superfight Wazyl vs Siwy?

BANER GROMDA

GROMDA 14: Wazyl vs Siwy – RELACJA

RUNDA 1

Wazyl doskakuje z prawym sierpem, Siwy trafia w wymianie i sięgną prawym podbródkiem. Mony lewy w kontrze Siwiaka. Częściej bije Szczerbiński, ale to ciosy oponenta ważą więcej. Trafia po schabach Siwy, Wazyl kontruje w krótkim dystansie, ale zaraz daje się zamknąć w narożniku. Mocne ciosy starszego bijoka, liczony Wazyl wraca jeszcze do walki. Potężne bomby Siwiaka, ponownie na deskach Szczerbiński, ale sędzia przerywa walkę!

Wynik walki: Siwy wygrywa przez TKO w 1. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments