Czwartek, 18 Lipca, 2024

Vasyl uderza w Kubiszyna! Zarzuca strach mistrzowi GROMDY! “Widziałem w jego oczach, że się bał”

Fot. GROMDA
Opublikowane 8 września 2023, 09:30
przez Przemek Krautz
2
5
Jeden komentarz

Vasyl Halych po raz kolejny w mocnych słowach wypowiedział się na temat mistrza GROMDY. Twierdzi, że Mateusz Kubiszyn boi się walki rewanżowej.

Już dzisiaj odbędzie się gala GROMDA 14, podczas której do ringu powróci weteran organizacji. Ostatni raz Ukraińca oglądaliśmy w akcji ponad rok temu. Teraz po długiej przerwie stoczy super fight z “Reksiem”, jednym z najbardziej doświadczonych zawodników GROMDY.

-> Oglądaj galę GROMDA 14 na żywo

Vasyl uderza w mistrza GROMDY

W ostatnim pojedynku Vasyl zmierzył się z “Don Diego”, a stawka była wysoka. Zwycięzca bowiem zgarnął miano pretendenta i stanął do walki o tytuł. W górę dopiero w piątej odsłonie powędrowała ręka Kubiszyna, który brutalnie rozbił swojego rywala.

Następnie “Don Diego” wygrał z Bartłomiejem Domalikiem i zdobył pas. Halych natomiast nie stoczył żadnej walki, a mimo to nawołuje do rewanżu z mistrzem. Kiedy Kubiszyn zaproponował, aby najpierw zmierzył się z “Balboą” o miano pretendenta, ten zarzucił mu strach.

Teraz w ostatnim wywiadzie po oficjalnej ceremonii po raz kolejny uderzył w byłego rywala i skierował w jego stronę takie słowa:

– Rewanż musi być. On coś tam gada. Po prostu się boi. Jak walczyliśmy, to już widziałem w jego oczach, że się bał, że przegra. Teraz się jeszcze bardziej boi i gada, że nie chce rewanżu czy coś. Ja chcę “Diego” dorwać i teraz to już mu pokażę na pewno.

Sprawdź wywiady przed GROMDA 14:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
5
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Pppp
Pppp
10 miesięcy temu

Jak jest taki odważny to rodacy czekają.