Don Diego obawia się porażki? Stanowcze słowa Adama Oknińskiego! „Przekalkulował to sobie i…” [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 19 września 2023, 13:59
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Adam Okniński zabrał głos w sprawie potencjalnego pojedynku z Mateuszem Kubiszynem. Jego zdaniem „Don Diego” obawiał się porażki w MMA.

Pomiędzy Oknińskimi i mistrzem GROMDY wybuchł niespodziewany konflikt. Federacja FAME chciała wykorzystać okazję i zaproponowano zawodnikom pojedynek na jubileuszowej gali. Kubiszyn ma już jednak inne plany i odrzucił ofertę.

Okniński o walce z Kubiszynem

Zdaniem Adama przyczyna jest jednak całkiem inna. Uważa on, że „Don Diego” przekalkulował sobie, iż może odnieść porażkę, gdyż jego umiejętności w formule MMA są na niskim poziomie, w związku z czym zrezygnował z takiego zestawienia.

W wywiadzie dla fansportu.pl Okniński wypowiedział się m.in. na temat Kubiszyna, ale także Denisa Labrygi czy Alana Kwiecińskiego, który również znajduje się na jego celowniku:

– Diego powiedział, że jestem taki malutki, to ja uważam, że jest taki malutki w MMA. W MMA takie malutkie są jego umiejętności. Mam nadzieję, że dojdzie do tej walki. Ja doceniam jego umiejętności, a że nieładnie się zachował wobec mojego taty, wobec nawet Szeligi, to jest inna sprawa. (…) Przekalkulował sobie i w MMA nie chciał walczyć.

Całą rozmowę z Adamem Oknińskim obejrzysz – TUTAJ.

Kto wygrałby walkę w formule MMA?

Loading ... Loading ...

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO