Don Diego odpowiada Oknińskiemu: „Twoja moralność kończy się tam, gdzie zaczynają się pieniądze”

Fot. YouTube
Opublikowane 19 września 2023, 11:24
przez Przemek Krautz
32
0
3 komentarze

Mateusz Kubiszyn po raz kolejny zabrał głos w sprawie konfliktu z Oknińskimi. Na swoich social mediach odpowiedział trenerowi oraz jego synowi.

Pomiędzy panami nie było złych relacji do momentu, kiedy Piotr Szeliga dołączył do Akademii Sportów Walki Wilanów. Kubiszyn ostro skomentował sposób, w jaki Okniński żartował z freak fightera, że ten musi najpierw sprzątać w klubie, aby móc później w nim trenować.

Kubiszyn mocno o Oknińskich

Szybko wywiązał się konflikt i doszło do wymiany zdań. Jak się okazało, zaproponowano nawet walkę Adam Okniński vs Mateusz Kubiszyn na FAME 20. Niestety mistrz GROMDY ma już plany i nie przyjął starcia w tym terminie, co wykorzystali Oknińscy, aby uderzyć w „Don Diego”.

Teraz zawodnik postanowił odpowiedzieć najpierw Mirosławowi, który w jednym z wywiadów zapytany o Szeligę stwierdził, że jest „trenerem klubu sportowego, a nie klubu ogólnej moralności”:

– Kwestia odnośnie trenera klubu sportowego, a nie klubu ogólnej moralności. Trenerze, skoro prowadzisz klub sportowy i nie chcesz oceniać niczyjej moralności, to nie oceniaj. Jeśli chcesz oceniać, to zacznij od siebie i swoich podopiecznych. W mojej ocenie twoja moralność kończy się tam, gdzie zaczynają się pieniądze. Wtedy jest dobrze.

Następnie zwrócił się do Adama i wyjaśnił, że jeśli ten chce dostać pojedynek, najpierw musi odnieść jakieś zwycięstwa:

– Adasiu, mały Adasiu, ja wiem, że ty chcesz dużych walk. Chcesz dostawać od najlepszych, ale naucz się najpierw z tymi słabszymi, żeby kozaczyć do mistrzów. Nie tędy droga. Tata ci zły kierunek wyznacza. Zawalcz, wygrywaj i upominaj się o swoje. Przecież ty dostałeś ostatnio od gościa 20 kg lżejszego, który 5 dni przed walką wstał z kanapy i poszedł zrobić robotę.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
32
0
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
😎😎😎😎
😎😎😎😎
12 dni temu

Diego Bardzo Dobrze Powiedziane, Niech Sie … U Nich Tylko Pieniądze. Szacunek Wariacie

Pablo
Pablo
Reply to  😎😎😎😎
12 dni temu

No wyjaśnił złotówe

Wiatr wiele żagle faluja
Wiatr wiele żagle faluja
12 dni temu

Zgadzam JB akademie wilanow

WIDEO