Czwartek, 18 Lipca, 2024

Gamrot wprowadził ważne zmiany i idzie po skończenie! Zabrał głos przed walką z Fizievem

Fot. YouTube
Opublikowane 23 września 2023, 11:41
przez Przemek Krautz
1
0
Brak komentarzy

Mateusz Gamrot zabrał głos przed nadchodzącym pojedynkiem w Las Vegas. Zapowiedział, że planuje skończyc swojego rywala przed czasem.

Już tej nocy “Gamer” ponownie wejdzie do oktagonu i stanie przed wyjątkowo trudnym wyzwaniem. W main evencie gali UFC Vegas 79 na dystansie pięciu rund zmierzy się z Rafaelem Fizievem, jednym z najlepszych strikerów w całej organizacji.

Gdzie oglądać UFC Vegas 79: Gamrot vs Fiziev? Całe wydarzenie wraz z pojedynkiem Polaka obejrzysz w Fortuna TV! Wystarczy zarejestrować konto – TUTAJ. Cały proces zajmie kilkadziesiąt sekund, a po założeniu konta każdy użytkownik za darmo dostanie dostęp do transmisji UFC, nie tylko nadchodzącego wydarzenia, ale także wszystkich kolejnych gal.

Dodatkowo zgarniesz bonusy w postaci darmowych 20 złotych za rejestrację konta i 10 złotych za pierwszy depozyt. To jednaka nie wszystko, gdyż możesz postawić aż trzy kupony bez ryzyka do kwoty 100, 200 i 300 złotych.

Odbierz bonusy i oglądaj walkę Mateusza Gamrota za darmo

Gamrot idzie po skończenie

W ostatnim wywiadzie dla kanału Koloseum Mateusz Gamrot przyznał, że jest świadomy, jakie problemy miał w poprzednich walkach. Przede wszystkim w przegranym starciu z Beneilem Dariushem mogliśmy zauważyć, że Polak mimo sprowadzeń nie był w stanie utrzymać rywala w parterze.

“Gamer” wyciągnął lekcję i mocno skupił się na tym aspekcie w swoich przygotowaniach. Zdradził również, że pracował nie tylko nad kontrolą, ale również poddaniami. Były mistrz KSW ma ogromne doświadczenie w BJJ i zamierza je wykorzystać, poddając Fizieva:

– Podłoga będzie dla niego bardzo gorąca, kiedy tylko jej dotknie, będzie chciał wrócić na nogi. Będzie się odbijał piłeczka, przynajmniej będzie się starał. Aczkolwiek ja mam przygotowanych kilka dobrych numerów, żeby go utrzymać w tym parterze.

– Zdaję sobie sprawę z poprzednich walk, że wstawali mi z tego parteru. Cały czas pracuję nad kontrolą, utrzymaniem i przede wszystkim nad poddawaniem w parterze. Tutaj nie ma co ukrywać, będę celował w skończenie tej walki.

Kto wygra walkę?

Loading ... Loading ...

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO