FAME: Stójkowa dominacja Wiewióra! Posłał Josefa Bratana na deski i wygrał pojedynek! [WIDEO]

Opublikowane 29 września 2023, 23:47
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Właśnie rozstrzygnął się pierwszy co-main event gali FAME Friday Arena 2. Po raz kolejny zawodnicy zmierzyli się nie na zasadach MMA, tylko w formule K-1.

OGLĄDAJ TRANSMISJĘ FAME FRIDAY ARENA 2!

Do klatki powrócił podwójny mistrz federacji Maksymilian Wiewiórka. Po bolesnej porażce i ciężkim nokaucie w starciu z Alanem Kwiecińskim ponownie chciał spróbować swoich sił w formule K-1. „Wiewór” chciał udowodnić, że może toczyć pojedynki nawet w stójce.

Stanął jednak przed dużym wyzwaniem, gdyż jego rywalem był „Josef Bratan”. Raper to przede wszystkim stójkowicz, który ma na swoim koncie dwa zwycięstwa przed czasem. Najpierw błyskawicznie znokautował „Maciasa”, a ostatnio ciosami rozbił faworyzowanego Kubę Nowaczkiewicza.

ZOBACZ FAME FRIDAY ARENA 2 NA ŻYWO!

FAME Friday Arena 2: „Josef Bratan” vs „Wiewiór” – RELACJA

Runda 1:

Josef Bratan od początku zaatakował latającym kolanem, które trafiło na korpus rywala. Po wymianie ciosów „Wiewiór” złapał przeciwnika, jednak sędzia szybko rozdzielił zawodników. Raper ponownie ruszył pewny siebie na Wiewiórkę i został ukarany potężnym ciosem, po którym wylądował na deskach. Mamy pierwsze liczenie w walce. Josef Bratan nie wyciągnął wniosków i dalej próbuje agresywnie atakować, przy czym mocno się odsłania, przez co daję się obijać mistrzowi FAME.

Runda 2:

Josef znowu atakuje kopnięciem. Szybko wypalił celnego sierpa, jednak to Wiewiórka cały czas wywiera presję. W tej rundzie raper znacznie ostrożniejszy, nie wyprowadza bezsensownych ataków. Nie może jednak dobrać się do swojego przeciwnika. „Wiewiór” po raz kolejny skarcił rapera, który wleciał w niego bez ciosów. Mistrz FAME cały czas idzie przed siebie, nie dając rozkręcić się rywalowi.

Runda 3:

Jeśli Josef Bratan chce wygrać, musi znokautować przeciwnika. „Wiewiór” jednak nie ryzykuje i cały czas skupiony unika ataków rapera. Niespodziewanie Bratan trafia backfistem i narusza mistrza FAME. Nie poszedł jednak za ciosem i stracił okazję na zwycięstwo. „Wiewiór” kontynuuje rozbijanie wykrocznej nogi rapera, a po kolejnym lowkicku raper upada na deski. Po zakończeniu starcia Maksymilian od razu świętuje wygraną, jeszcze przed werdyktem sędziowskim.

Wynik walki:

Oficjalny wynik: Jednogłośne zwycięstwo Maksymiliana Wiewiórki

Sprawdź wywiady z FAME Friday Arena 2:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO