Świderski wyrównał wynik meczu z Mołdawią! Zobacz bramkę na Narodowym [WIDEO]

Opublikowane 15 października 2023, 22:02
przez Jakub Hryniewicz
0
0
2 komentarze

Na właśnie rozgrywanym meczu na Stadionie Narodowym mamy zmianę wyniku! Padła bramka w meczu el. Euro 2024 Polska – Mołdawia.

Dzisiejsze spotkanie biało-czerwonych było drugim pod wodzą Michała Probierza. Nowy selekcjoner ma za zadanie odbudowanie kadry po fatalnych wynikach, jakie nasi reprezentanci odnosili grając pod batutą Fernando Santosa. W pierwszym spotkaniu przed kilkoma dniami Polacy pokonali 2:0 na wyjeździe Wyspy Owcze.

W dzisiejszym meczu reprezentacja Polski zmierzyła się w rewanżu z Mołdawią. W 53. minucie gola na 1-1 strzelił Karol Świderski!