Jacek Murański w życiowej formie! Prezentuje umiejętności przed dzisiejszą walką [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 21 października 2023, 10:41
przez Przemek Krautz
2
1
Brak komentarzy

Już dzisiaj odbędzie się gala Prime Show MMA 6, podczas której do klatki powróci Jacek Murański. Po raz pierwszy w życiu jest stawiany w roli faworyta.

„Muran” ma już na koncie cztery walki, jednak we wszystkich został zdeklasowany. Ostatni raz oglądaliśmy go w starciu z Pawłem Jóźwiakiem, kiedy to po mocnym ciosie prezesa FEN wylądował na deskach. Ostatecznie jednak przetrwał do decyzji sędziowskiej i po raz kolejny pokazał, że ma wyjątkowo twardą głowę.

Murański w życiowej formie

Tym razem Murański zmierzy się z debiutującym „Starym Wiewiórem”, czyli Maciejem Wiewiórką, ojcem Maksymiliana, który jest mistrzem FAME. Jacek ze względu na doświadczenie oraz ciężkie przygotowania jest stawiany w roli dużego faworyta.

Do walki trenował go weteran GROMDY „Żołnierz”, a efekty mogliśmy oglądać podczas wczorajszego wydarzenia. Na media treningu Murański miał okazję zaprezentować swoje umiejętności:

Kursy na walkę Murański vs „Stary Wiewiór”

Całą kartę walk Prime MMA 6 obstawisz wyłącznie w Fortunie. Jeśli masz ukończone 18 lat możesz skorzystać ze świetnej oferty powitalnej. Oprócz darmowych 20 zł za rejestrację dostaniesz też TRZY zakłady bez ryzyka! Ich łączna wartość to 600 zł, które Fortuna zwróci Ci w przypadku przegranej.

Zarejestruj się i odbierz bonusy

TYP NA WALKĘKURSBUKMACHER
Jacek Murański1.25FORTUNA
REMIS30.00FORTUNA
„Stary Wiewiór”3.41FORTUNA

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments