Środa, 17 Lipca, 2024

Rewanż z Szeligą już niebawem? Wujaszek Fericze zabrał głos! [WIDEO]

fot. YouTube
Opublikowane 25 października 2023, 13:12
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Czy dojdzie do rewanżu “Wujaszka Fericze” z Piotrem Szeligą? Pierwszy z zawodników przyznaje, że będzie chciał do tego doprowadzić!

Krzysztof Ferenc już w ten weekend powróci do klatki i na Clout MMA 2 zmierzy się z Konradem Karwatem. Prowadzący programu Kanapowcy doskonale zdaje sobie sprawę z wyzwania, jakie go czeka. Eksperci nie dają mu większych szans skazując na sromotną porażkę.

Sprawdź kurs w Superbet

3 755 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

“Wujaszek Fericze” nie ukrywa, że ciągle po głowie krąży mu pomysł rewanżu z Piotrem Szeligą. Ich pierwsze spotkanie miało miejsce na FAME 11, gdzie “Szeli” znokautował rywala w niecałe 3 minuty. Miało to miejsce blisko 2 lata temu.

Krzysztof Ferenc w rozmowie z Michałem Tuszyńskim na Fansportu TV przyznał, że faktycznie drugie spotkanie z Szeligą było jego ogromnym motywatorem do treningów. Teraz jednak przede wszystkim skupia się na Karwacie i zasugerował, że niedługo po Clout MMA 2 możemy spodziewać się nowych wieści na jego temat.

Ja się czułem fenomenalnie [w pierwszej walce]. Miałem bardzo dobry przegląd. Widziałem, co u Piotrka nie działa. Ostatecznie przegrałem i to bardzo bolało moją sportową dumę. Jak można tak dobrze iść, tak fajnie rozgrywać pojedynek i pójść spać? Rzeczywiście był taki dłuższy czas, gdy powtarzałem: Będę trenował tak ciężko, aż dostanę rewanż z Piotrkiem Szeligą. Na ten moment chciałbym dostać ten rewanż, ale są inne wyzwania. (…) Jeżeli uda się wypaść sportowo pozytywnie, mental będzie na dobrym poziomie, to – nie chcę powiedzieć “krzyczał”, “prosił się”, – ale to będzie odpowiedni moment, żeby zapukać do pewnych drzwi.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO