Środa, 17 Lipca, 2024

Promotor Wasilewski oszukał Sulęckiego?! Pięściarz ujawnia nieznaną historię! [WIDEO]

Opublikowane 6 listopada 2023, 20:30
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Maciej Sulęcki w najnowszym wywiadzie w mocnych słowach wypowiedział się na temat współpracy z Andrzejem Wasilewskim. Opowiedział też historię, jak promotor miał go oszukiwać.

Popularny “Striczu” już na początku przyszłego miesiąca zadebiutuje w organizacji Fame MMA, gdzie stoczy stójkowy pojedynek. Jego rywalem będzie doskonale znany i wracający do polskich freak fightów Norman Parke. Będzie to jego pierwszy występ w FAME od maja 2022 roku.

Sprawdź kurs w Superbet

3 755 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Sulęcki wciąż pozostaje aktywnym pięściarzem i trzeźwo patrzy na świat boksu i tego, jak destrukcyjne bywają zakulisowe sytuacje. W rozmowie z Michałem Tuszyńskim na kanale Fansportu TV opowiedział o tym, jak wyglądała jego współpraca z Andrzejem Wasilewskim. Wszystko układało się w porządku do czasu porażki z Demetriousem Andrade o pas mistrza WBO.

Po tej walce Andrzej Wasilewski odstawił mnie w kąt, to mnie bardzo bolało. Zaczęliśmy rozmawiać tylko o pieniążkach. Jedyny konkret, jaki słyszałem, to że nie mogę trenować z Pawłem Kłakiem. (…) Wiem o tym, że jestem ciężkim człowiekiem do pewnych spraw biznesowych, jeszcze jak wchodzimy w relację menadżer-zawodnik, gdzie powinno być ślepe zaufanie, które teraz mam z Łukaszem Kownackim. Z Andrzejem Wasilewskim tego nie było. Bo Andrzej Wasilewski załatwia, albo próbował załatwić mi walkę i sobie myślę: czy on mnie teraz oszukuje? Zamiast trenować zastanawiałem się, czy mój promotor mnie nie oszukuje… to jest chore.

Sulęcki nie rzucał tych ostatnich słów na wiatr. Opowiedział też sytuację, przez którą nie doszło do walki z Jaimem Munguią w 2021 roku. Usłyszycie ją klikając w powyższy odtwarzacz.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO