Poniedziałek, 15 Lipca, 2024

Ferrari obawia się o zdrowie Natana! Komentuje jego zachowanie: “Może nawet na wózku jeździć”[VIDEO]

Opublikowane 8 listopada 2023, 10:35
przez Jakub Hryniewicz
0
11
Brak komentarzy

Zdaniem Amadeusza “Ferrariego” Natan Marcoń jest zdecydowanie mądrzejszy od niemal wszystkich freak fighterów. Jedna z największych gwiazd FAME skomentowała kreację “Boga Estetyki”.

Natan Marcoń zyskał popularność prezentując swoją sylwetkę w social mediach, dzięki czemu trafił ostatecznie do FAME MMA. Wejścia nie miał najłatwiejszego i od razu spadła na niego lawina krytyki. Co gorsza już w 2. pojedynku samozwańczy “Bóg Estetyki” przegrał z “Daro Lwem”, co nie przysporzyło mu braw i nowych fanów.

Sprawdź kurs w SUPERBET – 600 zł za gola!

Postaw 2 PLN na gola Polski w meczu z Holandią. Jeśli nasza Reprezentacja strzeli bramkę - zgarniesz 600 PLN bonusu! Tylko dla nowych użytkowników! Rejestracja zajmuje 30 sekund
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Po tym jednak coś się zmieniło. Natan rozpoczął swój performens wyzywając niemal każdego i rzucając mocnymi hasłami zarówno do rywali, jak i prowadzących programy. W ostatnim czasie Marcoń “odpalił się” też na Denisów Załęckiego i Labrygę.

W rozmowie z kanałem Fansportu TV “Ferrari” skomentował to, jak i inne działania Natana. Amadeusz poparł działania młodszego kolegi i zwrócił uwagę, jak jego przemiana wyszła mu na dobre… choć może być tragiczna w skutkach.

– Ja uważam, że jest inteligentniejszy od 90% ludzi z tej branży. Z prostej przyczyny: zrozumiał, po co tutaj jest. To jest show, rozrywka, to jest jak WWE, wrestling amerykański, tylko w wersji realnej – tłumaczył kolegę “Ferrari”. Dopowiedział zaraz, jaką przemianę przeszedł Marcoń. – Jak przyszedł do FAME został ośmieszony. Przypadkowo trafił na mnie i teraz to on ośmiesza innych. Pokazałem mu, jak to się robi i idzie teraz swoją ścieżką… Tylko ta ścieżka może się okazać w pewnym momencie szkodliwa dla jego zdrowia, może nawet za…dalać na wózku, ale myślę, że i tak będzie gadał “jak tylko wyleczy nogi, to wszyscy mają przechlapane”.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
11
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO