Michał Pasternak odpowiada na słowa Mariana Ziółkowskiego! Szczerze o organizacji KSW [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 14 listopada 2023, 08:20
przez Przemek Krautz
3
1
Brak komentarzy

Za nami kolejny Cage FAME MMA, w którym udział wziął Michał Pasternak. Po programie „Wampir” udzielił wywiadu i poruszył w nim temat KSW.

Podopieczny Mirosława Oknińskiego wraca do największej freakowej federacji w Polsce i zmierzy się z Dominikiem Zadorą. Panowie mieli walczyć na zasadach Muay Thai, jednak ostatecznie Pasternak miał postawić warunek, że wyjdzie wyłącznie w formule bokserskiej.

Sprawdź kurs w Superbet

3 754 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Pasternak szczerze o KSW

W rozmowie z fansportu.pl „Wampir” wypowiedział się nie tylko na temat grudniowego starcia, ale także został zapytany o słowa byłego mistrza. Marian Ziółkowski przyznał bowiem w jednym z wywiadów, że chciałby zobaczyć Pasternaka w KSW.

„Wampir” jednak jasno dał do zrozumienia, że nawet nie myśli o walce dla organizacji sportowej. Jest zawodnikiem freakowym i FAME daje mu dużo więcej niż KSW:

– Ja się sprawdzałem w innych federacjach i dobrze sobie radziłem. Walczyłem w One FC o pas, a jest to w moim odczuciu dużo lepsza organizacja niż KSW. (…) Mnie nie zobaczycie w KSW ze względu na to, że Wojsław darzy mnie niechęcią. Ostatnia i najważniejsza kwestia taka, że jestem zawodnikiem FAME, tu jest mi dobrze i po zmieniać coś na federację, która daje mi dużo mniej.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
3
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO