Natan uderza w Pasternaka! Ostro o dołączeniu Szeligi do klubu Oknińskiego!

Fot. YouTube/FAME
Opublikowane 14 listopada 2023, 09:07
przez Przemek Krautz
1
0
Brak komentarzy

W miniony poniedziałek odbył się kolejny Cage przed galą FAME: Reborn. W studio gościli m.in. reprezentanci Akademii Sportów Walki Wilanów Michał Pasternak oraz Piotr Szeliga.

W trakcie programu zadzwonił Natan Marcoń, o którym jest bardzo głośno w ostatnich tygodniach. Freak fighter wykorzystuje każdą okazję, aby zrobić szum w mediach i zaatakować kolejnych potencjalnych rywali. Bardzo mocno obrywa się Denisowi Załęckiemu, a według ostatnich doniesień, trwają rozmowy nad wypożyczeniem Marconia do Clout MMA, żeby mogli stoczyć walkę.

Natan uderza w Pasternaka i Akademię Sportów Walki Wilanów

Natan nie szczędził ostrych słów pod adresem Piotra Szeligi, z którym chce zawalczyć. Uderzył również w Michała Pasternaka oraz klub Mirosława Oknińskiego. Niedawno bowiem Akademia Sportów Walki Wilanów i „Szeli” byli bardzo mocno skonfliktowani.

Zawodnicy oraz trener w mediach atakowali freak fightera, jednak ostatecznie Okniński postanowił przyjąć go do swojego klubu, co wywołało ogromne kontrowersje. Podczas telefonu Natan zarzucił Pasternakowi hipokryzję i powiedział:

– Jak możesz dawać na siebie pluć? O co chodzi w Akademii Pana Kleksa? Czemu wy jesteście tacy zakłamani i fałszywi? Na głowie włosów może nie masz, ale na pi….e masz, skoro „Szeli” ci je goli. O co chodzi w tym klubie? Jak to jest, że w Akademii Pana Kleksa je…cie Piotrka do końca, potem on przychodzi, macie niechęć, ale ok, kasa się zgadza.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO