Czwartek, 18 Lipca, 2024

Natan Marcoń całkiem odpłynął!? Opowiada o znajomości z Mikiem Tysonem! [WIDEO]

Fot. FAME/Instagram
Opublikowane 16 listopada 2023, 21:50
przez Przemek Krautz
0
22
Brak komentarzy

Natan Marcoń nie przestaje zaskakiwać fanów freak fightów. Zawodnik FAME opowiada coraz to mocniejsze historie i w ostatnim czasie jest o nim bardzo głośno.

Przez kilka minionych tygodni Natan nie dawał o sobie zapomnieć. Każdego dnia uderza w innych freak fighterów, w tym przede wszystkim Piotra Szeligę czy Denisa Załęckiego. Lista jednak stale się powiększa i Natan jest otwarty na walkę niemal z każdym rywalem.

Podczas ostatniego cage’a zdradził, że zamierza udać się do klasztoru Shaolin, gdzie zamierza przygotowywać się do walk razem z mnichami. Teraz przy okazji ostatniego wywiadu opowiedział o znajomości z legendą boksu Mikiem Tysonem.

Były mistrz świata niedawno odwiedził Polskę, aby zakupić gołębię. Natan zapewnia, że to właśnie on polecił mu hodowcę z Piątnicy i miał okazję porozmawiać z pięściarzem oraz otrzymać od niego kilka wskazówek:

– Chwilę pogadaliśmy, bo jak przyjeżdża Mike, albo ja przyjeżdżam do Stanów, to się widujemy, chwilę rozmawiamy. Wymieniliśmy się poglądami, dał mi parę wskazówek. Lepiej porozmawiać 20 minut z Mikiem Tysonem, Mikiem, bo ja do niego mówię Mike.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
22
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO