Środa, 17 Lipca, 2024

Lewandowski szokuje po meczu z Czechami! Mówi o pozytywach i światełku w tunelu [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 18 listopada 2023, 09:50
przez Przemek Krautz
0
2
Brak komentarzy

Reprezentacja Polski ma za sobą tragiczne eliminacje do Euro 2024. Trafiliśmy do grupy, która miała być zaledwie formalnością, a zajęliśmy trzecie miejsce.

Biało-czerwoni prezentują dramatyczną formę, a ich gra pozostawia wiele do życzenia. Kiedy odbyło się losowanie grup fazy eliminacyjnej, sporo mówiło się o tym, że trafiliśmy do “”grupy śmiechu”, która ostatecznie okazała się dla nas “grupą śmierci”.

W 8 meczach Polacy wygrali zaledwie trzy razy, w tym dwukrotnie z Wyspami Owczymi, które nie odniosły żadnego zwycięstwa w eliminacjach. W miniony piątek na Stadionie Narodowym odbył się ostatni mecz z Czechami, który kadra musiała zwyciężyć.

Niestety spotkanie zakończyło się remisem i przekreśliło szanse Polaków na bezpośredni awans. Pozostają nam jedynie baraże, jednak kibice nie dają reprezentacji większych szans na zwycięstwo. Po meczu media oraz Internet zalały krytyczne komentarze pod adresem zawodników.

Piłkarze jednak nie czują, żeby zaprezentowali się tak źle, jak może się wydawać. Kapitan reprezentacji Robert Lewandowski w rozmowie z dziennikarzami na gorąco po remisie wskazywał pozytyw meczu z Czechami i zapewniał, że widzi światełko w tunelu. Problem w tym, że nie dostrzegają go ani fani, ani dziennikarze czy eksperci.

– Powiem szczerze, w perspektywie meczu to, jak graliśmy, jak próbowaliśmy rozgrywać, widzę wiele pozytywów. Do pola karnego naprawdę dobrze to wyglądało. (…) Z emocjonalnego punktu widzenia to jest tylko remis. Z takiego piłkarskiego, widać jakiś krok do przodu, światełko w tunelu, mam nadzieję, że będziemy podążali tą ścieżką.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments