Środa, 17 Lipca, 2024

Probierz szokuje! Widzi potencjał reprezentacji i mówi o dobrej grze Polaków

Fot. YouTube
Opublikowane 18 listopada 2023, 10:59
przez Przemek Krautz
0
1
Brak komentarzy

Wygląda na to, że reprezentacja Polski próbuje robić dobrą minę do złej gry. Po remisie w Warszawie pojawiły się wypowiedzi o dobrej grze i pozytywach w meczu z Czechami. 

Biało-czerwoni nie wyszli z grupy na Euro 2024 i w ostateczności zagrają w barażach. Mimo wszystko szanse na awans są niewielkie zwłaszcza po ostatnich występach reprezentacji. Po kolejnych spotkaniach media zalewały nagłówki mówiące o blamażach.

Forma kadry pozostawia wiele do życzenia, jednak kapitan Robert Lewandowski na gorąco stwierdził, że widzi wiele pozytywów oraz światełko w tunelu. Całą jego wypowiedź znajdziesz poniżej:

Podobnie wypowiedział się Probierz, który podczas konferencji również pozytywnie ocenił ostatni mecz Polaków z Czechami zakończony remisem 1:1. Selekcjoner w przeciwieństwie do kibiców oraz sportowych ekspertów widzi w reprezentacji potencjał:

– Szkoda, że nie udało się strzelić Adamowi Buksie. Jest to lekcja. Pokazaliśmy, że możemy grać dobrze. Kilku zawodników naprawdę pokazało się z dobrej strony. Wierzę, że to jest taki zespół, który powoli będzie miał moc. Jan Bednarek i Kuba Kiwior zagrali solidny mecz. Zrobimy wszystko, żeby kolejne mecze zagrać lepiej i skuteczniej. Ci zawodnicy pokazują, że mogą być drużyną, walczyli, i to mi się bardzo podobało.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments