Czwartek, 18 Lipca, 2024

GROMDA 15. Ciężkie KO w 20 sekund! Popek brutalnie znokautowany w debiucie! [WIDEO] 

Opublikowane 1 grudnia 2023, 22:58
przez Jakub Hryniewicz
12
11
Brak komentarzy

Za nami walka, której od dawna nie mogło doczekać się wielu kibiców. Na GROMDA 15 zadebiutował Paweł “Popek” Mikołajuw, który zmierzył się z niepokonanym “Orsu Corsu”.

Choć wielu w to nie wierzyło, debiut popularnego rapera stał się faktem! Podczas GROMDA 15 w ringu stawił się nie kto inny, jak “Popek”. Paweł Mikołajuw od dawna związany jest z organizacją walk na gołe pięści, pomagając w promocji. Od jakiegoś czasu pan Mariusz Grabowski wspominał, że raper wystąpi w końcu w roli zawodnika i miało to miejsce dzisiejszego wieczoru.

“Popek” nie mógł liczyć na taryfę ulgową. W swojej pierwszej walce na gołe pięści zmierzył się z niepokonanym “Orsu Corsu”. Francuski chuligan Stade Rennais walczył m.in. dla KOTS, a także w organizacji BKB, gdzie zdobył mistrzowski pas. Czy poradził sobie z “Popkiem”? Jak zakończył się co-main event GROMDA 15?

GROMDA 15. Popek vs Orsu Corsu – RELACJA

RUNDA 1

Orsu Corsu natychmiast zapolował na podwójną akcję, Popek ruszył z mocną kontrą! Naruszony Francuz, Polak idzie w awanturę! Orsu Corsu odpowiedział potężnym prawym sierpem i odciął Popka!

Wynik walki: Orsu Corsu wygrał przez KO w 1. rundzie!

Sprawdź wywiady z gali GROMDA 15:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
12
11
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments