Piątek, 12 Lipca, 2024

Duża zmiana w walce wieczoru FAME! Pojedynek 2 vs 2 main eventem!

Fot. FAME/YouTube
Opublikowane 5 grudnia 2023, 09:16
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Organizacja Fame MMA po raz kolejny zamieszała w karcie walk zbliżającej się gali. W main evencie wydarzenia dojdzie do starcia bokserskiego, ale w klatce znajdzie się łącznie 4. zawodników!

Już w tym tygodniu odbędzie się gala FAME: Reborn, na której nie brakuje emocjonujących zestawień i głośnych powrotów. W organizacji ponownie zawalczy Norman Parke, który zmierzy się z Maciejem Sulęckim, a w karcie nie brakuje też takich nazwisk, jak Amadeusz “Ferrari” Roślik, Adrian “Polak” Polański, Piotr Szeliga, czy Natan Marcoń.

Sprawdź kurs w Superbet

3 755 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Pomimo tego, że do kolejnej gali Fame MMA zostało dosłownie kilka dni, organizacja zamieszała w rozpisce. Natan Marcoń zmierzy się z Adrianem Polańskim, a ich rywale (Maślana oraz znany z Tweet Talk i portalu X „Greg”) zawalczą ze sobą. Do tego już w sobotę w klatce zadebiutuje Adam “Security”, który zmierzy się z “Guzikiem”.

NOWA walka wieczoru FAME: Reborn!

Wczoraj na konferencji ogłoszono, iż do zmiany dojdzie też w walce wieczoru! Do planowanego starcia Sylwester Wardęga vs Sebastian Fabijański dodano kolejnych uczestników! “Druid” wystąpi w parze z Wojciechem Golą, natomiast aktor połączy siły z Tomaszem Olejnikiem.

Zobacz wywiady po konferencji FAME: Reborn.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO