Czwartek, 18 Lipca, 2024

Walka Polak vs Natan zagrożona? Marcoń odpalił się na rywala! [WIDEO]

Fot. YouTube/Instagram
Opublikowane 5 grudnia 2023, 10:08
przez Jakub Hryniewicz
1
1
Brak komentarzy

Konflikt na linii Adrian Polański – Natan Marcoń może wcale nie rozwiązać się w klatce. “Bóg Estetyki” w rozmowie z naszym kanałem przyznał, iż zastanawia się, czy powinien dać walkę “Polakowi”.

Sprawdź kurs w eFortuna.pl

Odbierz 3x zakład bez ryzyka do 100zł! Za samą rejestrację zgarniasz 20 zł!
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Dosłownie na ostatniej prostej przed FAME: Reborn dokonano sporych zmian w karcie walk. Doszło do niej starcie debiutanta Adama “Security”, a do main eventu dołożono Tomasza Olejnika oraz Wojciecha Golę, co oznacza pojedynek 2 vs 2.

Przede wszystkim jednak ogłoszono starcie “Polak” vs Marcoń. Adrian miał początkowo zmierzyć się z “Gregiem”, a Natan z Maślaną. Ci dwaj spotkają się ze sobą w oktagonie, a Polański otrzymał szansę rozwiązania konfliktu z “Bogiem Estetyki”.


Gala FAME: Reborn odbędzie się 9 grudnia 2023 roku. Transmisja gali dostępna będzie wyłącznie w systemie Pay Per View. Cena PPV FAME: Reborn zaczyna się od 39,99 zł.


Do pierwszej konfrontacji freak fighterów doszło na wczorajszej konferencji Fame MMA. “Polak” pojawił się na niej w przebraniu i makijaży Jokera z uniwersum Batmana, czym wyprowadzał z równowagi Marconia. Natan w rozmowie z Michałem Tuszyńskim dla Fansportu TV powiedział, że nie wie, czy wyjdzie do Polańskiego.

– Jestem królem tej federacji! To ja powinienem dyktować warunki, a nie jakiś zły człowiek Polański. Atakuje ludzi, grozi ludziom, ja tego nie będę akceptować. Nie chcę dać zarobić Adrianowi. Nie wiem, czy dojdzie do tej walki, federacja może dać mi kogoś innego. Tylko, żeby nie było, że “się ob…łeś Polaka”. Niech mi dadzą Załęckiego, Labrygę, obojętnie, z umiejętnościami lepszymi niż Adrian “Polak”, ale po prostu nie chcę dać mu zarobić – powiedział m. in. Natan Marcoń. Niedługo później wywiad został przerwany z powodu awantury między freak fighterami.

Zobacz inne wywiady po konferencji FAME: Reborn.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO