Poniedziałek, 4 Marca, 2024

Natan Marcoń przesadził!? Ostre słowa o Denisie Załęckim: „Szympans, napinacz, a nawet…”

Fot. FAME/YouTube
Opublikowane 7 grudnia 2023, 11:22
przez Przemek Krautz
1
14
Brak komentarzy

Natan Marcoń nie odpuszcza i po raz kolejny uderzył w Denisa Załęckiego. Tym razem nie gryzł się w język, mówiąc o zawodniku Clout MMA.

Nie ma wątpliwości, że prędzej czy później dojdzie do konfrontacji pomiędzy freak fighterami. „Bad Boy” od kontrowersyjnej porażki z Danielem Omielańczukiem, kiedy to w trakcie walki po prostu wyszedł z klatki, nieustannie jest atakowany przez Natana.

Sprawdź kurs w Superbet

3 754 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Natan ponownie uderza w Załęckiego

Zawodnik, który w sobotę zmierzy się z „Polakiem” na gali FAME: Reborn niemal każdego dnia wbija szpilki w Załęckiego. W ostatnim wywiadzie dla FightSportPL został zapytany o to, co myśli na temat zarówno „Bad Boya”, jak i Denisa Labrygi, z którym również jest skonfliktowany.

Bez zastanowienia przyznał, że znacznie bliżej mu tego drugiego. Nie ukrywa, że wolałby wypić z nim przysłowiowe piwo, niż podać rękę Załęckiemu, którego nie darzy szacunkiem.

– Denis Labryga to lekki troglodyta. Denis Załęcki to napinacz, małpa, szympans, przepotężny troglodyta. Straszny napinacz, mogę nawet powiedzieć dz**a internetowa. Wolałbym siąść, napić się piwka z Labrygą, niż Załęckiemu podać rękę.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
14
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO