Poniedziałek, 4 Marca, 2024

Minda ujawnia, jak wyglądały przygotowania Fabijańskiego! Poniesie kolejną szybką porażkę? [WIDEO]

Fot. YouTube/FAME MMA
Opublikowane 8 grudnia 2023, 11:36
przez Jakub Hryniewicz
2
4
Brak komentarzy

Sebastiana Fabijańskiego czeka jutro ostatni pojedynek we freak fightach. Aktor pojawił się też na matach Akademii Sportów Walki Wilanów, o czym opowiedział Kamil Minda.

Kartę walk gali FAME: Reborn zamknie starcie dwóch dwuosobowych zespołów. Sebastian Fabijański w teamie z Tomaszem Olejnikiem spotka się w klatce z Sylwestrem Wardęgą, który wystąpi w parze z Wojciechem Golą. Żaden z bohaterów main eventu nie ma dodatniego bilansu, a jedynie włodarz FAME oraz Olejnik mają na swoim koncie po jednym zwycięstwie.

Sprawdź kurs w Superbet

3 754 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

O Fabijańskim szybko zrobiło się głośno we freak fightach. Aktor ze swoim managementem wynegocjował sobie ogromną gażę, a w dotychczasowych dwóch starciach spędził łącznie w klatce zaledwie 82 sekundy.

Wiele osób jest zażenowanych postawą Fabijańskiego w walkach i ciężko tu mówić o jakimkolwiek zaangażowaniu. Tego brakuje mu też na treningach, o czym Kamil Minda powiedział w rozmowie z kanałem Fansportu TV. Aktor pojawił się też bowiem w Akademii Sportów Walki Wilanów.

Może bardziej Wardęga – powiedział „King Kong” typując solowe starcie Sebastiana z „Druidem”. – Fabijański tutaj trenował. Nie wiem, jak on jest tam zmotywowany. Wydaje mi się, że on jest bardziej aktorem, niż zawodnikiem. 60-40 na Wardęgę. Był tutaj [w Akademii], trenował, ale nie widziałem u niego zaangażowania. Szybko się męczył, był bardziej tak, żeby przyjść, się schować. Nie widziałem, żeby z nami też trenował, gdzieś z boku i w jaki sposób tam trenował. Ale nie widziałem u niego chęci zwycięstwa, głodu. To są freaki, ale takie coś też jest potrzebne.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
4
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO