Poniedziałek, 4 Marca, 2024

Natan źle skończy!? Minda nie ma wątpliwości! „Tym zachowaniem popełnił…” [WIDEO]

Fot. FAME/YouTube
Opublikowane 8 grudnia 2023, 10:27
przez Jakub Hryniewicz
3
2
Brak komentarzy

Już w tę sobotę Natan Marcoń stoczy kolejny głośny pojedynek. Jego rywalem będzie Adrian „Polak” Polański, a starcie to wytypował Kamil Minda.

Pierwotny plan zakładał, że obaj zmierzą się na FAME: Reborn z innymi zawodnikami. Natan miał skrzyżować rękawice z „Maślaną”, a „Polak” z Gregiem znanym z X i programu Tweet Talk. Ostatecznie jednak po licznych zaczepkach ze strony Marconia organizacja przetasowała te pojedynki.

Tym samym Natan zmierzy się nie z debiutantem, a byłym mistrzem organizacji Fame MMA. Powtarzający wszem i wobec o przyszłych występach w UFC „Bóg Estetyki” jest skazywany na porażkę.

Sprawdź kurs w Superbet

3 754 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Minda: „Natan nie grzeszy intelektem…”

Marcoń swego czasu przygotowywał się w Akademii Sportów Walki Wilanów. Na jego temat wypowiedział się obecny podopieczny klubu Mirosława Oknińskiego Kamil Minda. Doświadczony fighter w rozmowie z Fansportu TV przyznał, że Natan chyba nie wie co robić. Pokusił się też o ironiczny komentarz, że wygrana Marconia będzie jego pierwszym krokiem w kierunku największej światowej federacji MMA.

– Natan? Jest ambitnym chłopakiem, nie grzeszy intelektem. Powiem ci, że może zajść daleko, marzy o UFC… ale musi uważać, bo dużo wrogów sobie ostatnio zrobił. (…) Chyba nie wie, co robi. Sam*bójstwo popełnił tym zachowaniem. Do mnie się nie rzuca, a mógłby zacząć. Podobno tu trenował, widziałem go kilka razy. Był no namem, nie wiedziałem kto to jest. Teraz wielka rzesza go zna. Marcoń ma pewnie jakieś asy w rękawie. Jeśli wygra, to rozpocznie drogę do UFC.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
3
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO