Poniedziałek, 4 Marca, 2024

Sulęcki nie zgadza się z decyzją sędziów! „Trochę amatorszczyzna…” [WIDEO]

Opublikowane 10 grudnia 2023, 09:23
przez Jakub Hryniewicz
1
2
Brak komentarzy

Niestety Maciej Sulęcki przegrał w debiucie pod szyldem FAME MMA. Pięściarz mocno wypowiedział się o decyzji sędziów po zakończonym pojedynku.

Minionego wieczoru odbyła się gala FAME: Reborn, podczas której do federacji powrócił Norman Parke. Organizacja cofnęła mu zakaz występów i zestawiła go z wysokiej klasy pięściarzem – Maciejem Sulęckim. Pojedynek ten odbył się w niekonwencjonalnej formule boksu i K-1, gdzie zasady zmieniały się co rundę.

Sprawdź kurs w eFortuna.pl

Odbierz 3x zakład bez ryzyka do 100zł! Za samą rejestrację zgarniasz 20 zł!
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

„Striczu” nie został pierwszym fighterem, który znokautował krnąbrnego „Stormina”. Walka zakończyła się decyzją sędziów, którzy nie byli jednomyślni. Ostatecznie jednak to ręka Irlandczyka powędrowała w górę i Parke dopisał kolejną wygraną w karierze.

Maciej Sulęcki nie ukrywał, że spodziewał się zwycięstwa. W wywiadzie po walce dla naszego kanału nazwał punktowanie sędziów „amatorszczyzną”. Pełną wypowiedź „Stricza” zobaczycie poniżej.

Zobacz inne wywiady po FAME: Reborn.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO