Czwartek, 18 Lipca, 2024

Denis Załęcki przekonany, że pokona Don Diego! Miażdżąca reakcja Artura Szpilki

Fot. YouTube
Opublikowane 18 grudnia 2023, 10:15
przez Przemek Krautz
30
2
Brak komentarzy

Artur Szpilka nie zostawił suchej nitki na Denisie Załęckim. Skomentował to, jak “Bad Boy” wypowiedział się na temat walki z mistrzem GROMDY.

“Szpila” i Załęcki są mocno skonfliktowani od czasu walki w organizacji High League. Pomiędzy nimi padło wiele ostrych słów, a Denis stwierdził nawet, że gdyby doszło do rewanżu, to brutalnym nokautem zakończyłby karierę byłego pięściarza.

Sprawdź kurs w Superbet

3 755 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Szpilka miażdży Załęckiego

Zawodnik Clout MMA ma za sobą serię czterech porażek, jednak mimo to przed każdą kolejną walką zapowiada formę życia i pewne zwycięstwo. Zapytany o Mateusza Kubiszyna, stwierdził, że pokonałby go w starciu na gołe pięści, gdyby obowiązywały konkretne zasady:

Jak ustalimy trzy rundy to go rozj***. Dalej już mógłbym na ten moment nie mieć siły. Ale za pół roku jak najbardziej.

Słowa te skomentował Artur Szpilka, który w rozmowie dla kanału Koloseum przyznał, że Załęcki w walce na gołe pięści nie miałby najmniejszych szans z niepokonanym zawodnikiem GROMDY:

– Nie ma gadki o nim. On jest odklejony od rzeczywistości, takich ludzi, takich idiotów powinno się blokować. Widziałem, “Don Diego” wstawił, że Denis by z nim wygrał na jego zasadach. Na jedynych zasadach na jakich może wygrać z “Don Diego”, to takich, że “Don Diego” nie może zadawać ciosów i nie może się ruszać. To jest jedyna walka, jaka on może wygrać.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
30
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO