Piątek, 12 Lipca, 2024

Prezes FAME zabrał głos po ostatnim oświadczeniu! Komentuje swoja słowa o Pandora Gate

fot. Fame MMA
Opublikowane 19 grudnia 2023, 11:14
przez Przemek Krautz
2
4
2 komentarze

Prezes FAME MMA zabrał głos w sprawie niespodziewane zwrotu dotyczącego powrotu “Boxdela”. Odniósł się do głośnego komentarza.

Federacja finalnie postanowiła, że dwa miesiące po wybuchu afery Pandora Gate Michał Baron powraca. Początkowo wydane zostało oświadczenie o tym, iż trwają prace nad usunięciem go ze spółki. Niedługo później włodarz pojawił się w studio podczas programów, a kibice zaczęli domyślać się, że nie zostanie wyrzucony z FAME.

Tak też się stało. Organizacja na początku tygodnia wydała nowe oświadczenie i wyjaśniła, że “Boxdel” nadal pozostaje udziałowcem w spółce i będzie pełnić funkcję włodarza. Jak zdradził sam Baron, mamy go zobaczyć w klatce już podczas jubileuszowej gali.

Głos zabrał również prezes FAME Rafał Pasternak, który po wybuchu afery zamieścił w social mediach mocny komentarz:

– Są pewne sytuacje i zachowania, które budzą mój wstręt i których nigdy nie zaakceptują. Sam jestem ojcem. Mam córkę. Nie chcę nawet myśleć, co czują rodzice tych dziewczynek i co zrobiłbym na miejscu tych rodziców. Do wszystkich, którzy mają z tym cokolwiek wspólnego: nie chcę was znać i już nigdy żadnemu z was nie podam ręki – napisał na Instagramie.

Teraz postanowił odnieść się do swoich słów, gdyż wielu Internautów w odpowiedzi na oświadczenie FAME przypominało o wypowiedzi Pasternaka. Tak skomentował sytuację “Boxdela”:

– Odnośnie mojego komentarza sprzed 3 miesięcy. Nie będę usuwał tego wpisu, ponieważ wtedy targały mną właśnie takie emocje i pisałem to zupełnie szczerze. Po upływie czasu widzę jednak, że w tamtym momencie podobnie jak wiele innych osób wrzuciłem wszystkich “bohaterów” afery do jednego worka. Niektóre osoby – w tym Michał – oberwały nieadekwatnie do swoich przewinień i mój komentarz w odniesieniu do Michała również był przesadzony.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
4
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marcin
Marcin
6 miesięcy temu

Będą gadać w zależności od rodzaju hejtu.
I tak ta patologia się kurczy.

???
???
6 miesięcy temu

To może teraz walka wieczoru dubiel vs boxdel , mną też targają emocje takie że więcej tego nie wykupie .

WIDEO